InPost zaoferował zatrudnienie pracownikom upadającej Delta Kurier

Autor: dlahandlu.pl 20 lutego 2018 11:10

Dział kurierski InPost zaproponował pracę wszystkim zainteresowanym nowym zatrudnieniem pracownikom firmy Delta Kurier. Propozycja ta padła podczas wtorkowego spotkania z przedstawicielami pracowników Delta Kurier.

Podęliśmy decyzję o zaoferowaniu pracy wszystkim pracownikom Delta Kurier - powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu Grupy Integer.pl, właściciela marki InPost.

Rafał Brzoska podkreśla, że dzięki ofercie uzupełni niedobory kadrowe.

- Rozwijamy się najszybciej na rynku. Tylko w ubiegłym roku zanotowaliśmy 50% dynamikę wzrostu wolumenów, więc mamy cały czas zapotrzebowanie na nowych pracowników. Pomagając pracownikom Delta Kurier uzupełniamy własne kadry – podkreśla.

Przypomnijmy, że Delta Kurier w ostatnich miesiącach nie wypłacała świadczeń dla swoich pracowników, przez 6 miesięcy nie opłacała także składek ZUS. Pieniądze nie trafiały także do klientów oraz podwykonawców.

Informacja o zamknięciu działalności została ogłoszona 12 lutego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Bezpieczny List 2018-02-20 16:22:13

  problem braków kadrowych nie pojawił by się, gdyby zamiast sprzedawać pracowników swojej spółki Bezpieczny List do firmy Tenes One (docelowo na Cypr) bez wypłacenia im zaległych wynagrodzeń i świadczeń znaleźli oni zatrudnienie w nowo utworzonych oddziałach kurierskich InPost - ale wtedy należało by im wypłacić zaległe wynagrodzenia, odprawy i świadczenie zdrowotne ... Etyka pozostawia w tym wypadku naprawdę dużo do życzenia.  Niech Pan Prezes przyzna się, czy wyniki finansowe jego spółki zawierały przychód za przesyłki roznoszone przez doręczycieli, którzy nie dostali za nie pieniędzy?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,89

 • Śr

  3,88

 • Min

  2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane