Integer.pl wchodzi z Paczkomatami 24/7 do Estonii

Autor: dlahandlu.pl/pr 8 lutego 2011 09:44

Grupa Integer.pl - operator i dostawca innowacyjnych rozwiązań pocztowo-kurierskich oraz usług z zakresu e-commerce - wchodzi z Paczkomatami 24/7 na rynek estoński. Jest to pierwszy w historii kontrakt między niezależnym, polskim operatorem a zagraniczną pocztą publiczną.

Umowa z Eesti Post - mającą 98 proc. udziału w lokalnym rynku pocztowym - obejmuje nie tylko zainstalowanie 38 paczkomatów, ale również partnerstwo technologiczne oraz doradztwo biznesowe i consulting w kwestii komercyjnego uruchomienia nowej usługi na terenie Estonii. Kontrakt został zawarty na mocy wygranego przez spółkę Integer.pl przetargu. Wartość I etapu realizacji zlecenia wynosi 950 tys. euro.

Umowa z estońską pocztą publiczną jest zapowiedzią deklarowanego przez Zarząd Integera mocnego wejścia w 2011 roku na międzynarodowe rynki. Do końca 2012 roku spółka planuje ekspansję Paczkomatów 24/7 do co najmniej 9 krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

- Umowa z Eesti Post jest bez wątpienia przełomowym wydarzeniem nie tylko w historii naszej spółki, ale również w kontekście całego rynku pocztowego. Kontrakt z estońską pocztą publiczną jednoznacznie potwierdza, że innowacyjne technologicznie rozwiązania wdrażane przez Integer.pl deklasują nawet zagraniczną konkurencję. Nasze oferta zwyciężyła dzięki wysokim standardom technicznym urządzeń, jak też ich bezkonkurencyjnej funkcjonalności. Bez wątpienia możemy powiedzieć, że sama idea paczkomatów, jak też zaimplementowane rozwiązania techniczne prezentują światowy poziom w zakresie rozwoju usług pocztowo-kurierskich. Cieszymy się, że projekt Paczkomatów 24/7 został tak wysoko oceniony przez zagranicznych partnerów. Jest to niewątpliwy sukces Integera na arenie międzynarodowej - powiedział Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

Pierwsze paczkomaty powinny pojawić się na ulicach największych miast Estonii już w lipcu 2011 roku. W Polsce Integer.pl uruchomił dotychczas 420 paczkomatów na terenie całego kraju. Spółka planuje docelowo udostępnienie 800 urządzeń

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • POSTMEN 2011-07-20 00:11:32

    SZKODA MI ESTOŃSKIEJ POCZTY , TAK SIĘ FAJNIE ROZWIJA ... POBRATANIE SIĘ Z TYM BADZIEWIEM SUKCESÓW NIE WRÓŻY , WRĘCZ SKUMULUJE MASĘ KŁOPOTÓW ... SZKODA !

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane