PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Jeden z franczyzobiorców eLDe rozwija e-sklep

Autor: www.dlahandlu.pl 28 stycznia 2013 13:07

W tej chwili jesteśmy na etapie rozwijania sklepu internetowego, który działa na bazie jednego z naszych sklepów stacjonarnych. Otworzyliśmy go niespełna dwa miesiące temu i w tym kierunku właśnie chcemy się rozwijać - mówi Maciej Niedziółka, właściciel czterech franczyzowch sklepów sieci eLDe.

Klienci składają zamówienie przez stronę kredens24.pl - Myślę, że jest to bardzo wygodna forma zakupów, która dodatkowo nie obciąża klientów, a może zaoszczędzić im sporo czasu. Jesteśmy na etapie rozwijania tej usługi i wierzymy, że dzięki naszej pracy liczba lojalnych i zadowolonych klientów będzie stale rosnąć - dodaje Maciej Niedziółka.

LD Holding po konsolidacji ze spółkami, które zarządzały Siecią 34 oraz Livio jest operatorem ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych, działających w formule franczyzowej pod marką Livio. Sklepy są niezależnymi przedsiębiorstwami, które dzięki działaniu w grupie mogą skutecznie konkurować na polskim rynku detalicznym. Sieci eLDe, Livio, Sieć 34 swoim zasięgiem obejmują całą Polskę, obecnie zrzeszając ok. 1400 placówek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane