REKLAMA
REKLAMA

Konto PayU w Citeam.pl

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 22 maja 2012 13:24

Serwis Citeam.pl wprowadził płatności kontem PayU. Dzięki temu zakupy są jeszcze szybsze i prostsze, a kupujący mają dostęp do całej historii swoich transakcji. Jest to pierwszy serwis zakupów grupowych, który udostępnił taki mechanizm.

REKLAMA
- Konto PayU będzie kolejnym usprawnieniem mechanizmu korzystania z serwisu, po wprowadzeniu przez nas strony lekkiej, integracji rabatów z kategorii Okazje Allegro z platformą Allegro.pl czy udostępnieniu aplikacji Kup Blisko. Konto PayU umożliwi uporządkowanie swoich wydatków w sieci, gdyż po rejestracji kupujący ma dostęp do całej historii e-zakupów - mówi Marta Krauze z serwisu Citeam.pl.

Aby skorzystać z nowej usługi na Citeam.pl wystarczy wybrać płatności za pomocą konta PayU. Założenie konta PayU trwa kilka sekund, a wszystkie dane (zarówno osobowe, jak i dotyczące kart) podawane są przez kupującego tylko raz i przechowywane bezpiecznie przez PayU.
- Konto PayU jest w pewnym sensie „asystentem", który pomaga w utrzymaniu kontroli nad wydatkami w internecie. Korzystając z wyszukiwarki w koncie PayU można przejrzeć historię zakupów pod kątem kryteriów takich jak: data zakupu, kwota czy status transakcji - mówi Joanna Kuzdak, Dyrektor Zarządzająca PayU SA.

Serwis Citeam.pl powstał w lutym 2011 roku, a dziś notuje średnio ok. 2 mln użytkowników. Najpopularniejszymi kategoriami usług są gastronomia i kosmetyka, jednak nie ustępują im również rabaty od sprzedawców internetowych z Allegro (Okazje Allegro), tanie oferty podróży oraz zniżki na usługi z zakresu rozrywki czy kultury. Największe hity sprzedażowe na Citeam.pl zdobywają po kilka tysięcy nabywców.
  • Kazimierz_1943@wp.pl 2013-12-17 11:04:01

    Wiec niech Pani dyrektor sprawdzi moj zakup i pomorze Mi odzyskac sume zapłacona przelewem poniewaz juz niejestem pewien otrzymania towaru za ktory zapłaciłem przelewem przez Payu nr,przelewu to 372878547

  • Kazimierz_1943@wp.pl 2013-12-17 11:00:16

    Bzdura kompletna ze przez Was zakup jest sprawnu i udczciwy mam ku temu powody tak napisac bo zostalem oszukany przez taka sprzedaz zapłaciłem przelewem Payu 4.12.2013 r i do tewj pory nie otrzymalem zakuponego towaru od firmy FPH MAREX La.rissa @interia.pl to prawdopodobnie nastepna oszukancza sprzedaz

  • Kazimierz_1943@wp.pl 2013-12-17 10:55:51

    i co niema mozliwosci nawiazania korespondencji z Citeam

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA