Księgarnia Matras.pl znów na rynku. Znalazł się chętny do reaktywowania marki

Property News 20 marca 2018 09:06

Księgarnia Matras.pl znów na rynku. Znalazł się chętny do reaktywowania marki Fot. materiały prasowe

-  Księgarnia Matras.pl powstała z martwych. Spółka eComGroup podjęła się heroicznego zadania uruchomienia księgarni Matras.pl na nowo, nie powtarzając błędów swoich poprzedników - napisano na profilu Matras na facebooku. Sieć księgarni klika miesięcy temu rozpoczęła wycofywanie się z polskiego rynku.

eComGroup planuje prowadzić internetową sprzedaż książek pod marką Matras. 

- Kochamy książki, kochamy księgarnie, do których się przywiązaliśmy, w których nieraz nabyliśmy cudowne książki. Matras był jedną z nich. Nie chcemy by ta marka tak łatwo odeszła, dlatego postanowiliśmy ją wskrzesić i rozwijać. Mamy doświadczenie i pasję potrzebne, by podołać temu zadaniu. Od lat z sukcesem prowadzimy tak popularne marki jak znak.com.pl - księgarnia internetowa, Woblink, Chodnik Literacki, Flow Books czy Paskarz.pl - księgarnia internetowa, a od teraz także Matras.pl - czytamy na facebookowym profilu Matras.

- Przy okazji musimy poruszyć ważną kwestię. eComGroup nie reprezentuje i nie jest związane z firmą Matras S.A. Jesteśmy nowym operatorem (dzierżawimy prawo do korzystania z marki i sklepu internetowego) Matras.pl, ale nie przejęliśmy zobowiązań właściciela marki. Zrobimy co możemy by dać księgarni nowego ducha i jakość, nie odpowiadamy jednak za działania naszych poprzedników. W związku z tym wszelkie kwestie dotyczące przesyłek i kart podarunkowych (w tym reklamacje, zwroty, wszelkie roszczenia) zamówionych bądź nabytych przed 15 marca 2018 roku należy kierować bezpośrednio do Matras S.A. - czytamy w komunikacie operatora. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • HF 2018-03-20 13:55:28

  W tytule chyba powinno być MaTRas.pl :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,08

 • Min

  1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane