"Kup teraz" w Nokaut.pl - porównywarka zmienia się w platformę handlową

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 18 grudnia 2012 15:24

Grupa Nokaut, właściciel porównywarki cen Nokaut.pl, poinformował o realizacji pierwszego etapu projektu przekształcenia porównywarki w platformę handlową. Od dziś serwis oferuje swoim Użytkownikom możliwość dokonywania zakupów wybranych produktów na stronach Nokaut.pl w opcji "Kup teraz".

Kupowanie w opcji "Kup teraz", bez przechodzenia do sklepu i za pomocą jednego loginu. Takie nowe funkcjonalności udostępnił jeszcze przed świętami swoim użytkownikom Nokaut.pl. Usługi świadczone przez serwis wykraczają już poza właściwości samej porównywarki.

 

- To przełomowy dzień w działalności naszego serwisu - mówi Wojciech Czernecki, Prezes Zarządu Grupy Nokaut SA, właściciela Nokaut.pl. - Usługi świadczone przez Nokaut zaczynają wykraczać poza właściwości typowej porównywarki cen. Dzięki wprowadzonej opcji "Kup teraz" i innym funkcjonalnościom, które wkrótce zaprezentujemy, Nokaut stanie się pełnowartościową platformą handlową - dodaje.

W pierwszym etapie realizacji tego planu, którego wyniki serwis już dziś prezentuje, Nokaut daje swoim użytkownikom możliwość kupowania niektórych produktów metodą "Kup teraz", bez przechodzenia na stronę sklepu, bezpośrednio na stronach serwisu. Z tej opcji korzysta aktualnie kilkadziesiąt sklepów, mających w swojej ofercie produkty popularnych kategorii. Wprowadzone zmiany mają charakter rozwojowy.

- Funkcjonalności będą stopniowo poszerzane, m.in. o możliwość selekcjonowania naszych ofert na te dostępne w samym Nokaucie (opcja "Kup Teraz") i w jego sklepach. Te zmiany pojawią się w Nokaut.pl w pierwszych miesiącach 2013 roku - mówi Fabian Adaszewski, PR Manager Nokaut.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,14

  • Min

    3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane