Listonic wprowadził darmową aplikację do planowania zakupów

Autor: pr 15 września 2011 11:11

Jedną z głównych przyczyn wyrzucania do kosza zdatnych do spożycia produktów są zbyt duże zakupy. W odpowiedzi na ten problem Federacja Polskich Banków Żywności nawiązała współpracę z firmą Listonic, która stworzyła darmową aplikację na telefony komórkowe - mobilną listę zakupów.

Jak informuje FPBŻ, w typowym domu Europejczyka wyrzuca się do kosza 20-30 proc. kupionego jedzenia, z czego 2/3 nadawałoby się jeszcze do spożycia.

Aplikacja planowanie i robienie zakupów tak, aby w naszym koszyku znalazły się tylko te produkty, których naprawdę potrzebujemy. Listy w aplikacji synchronizują się w czasie rzeczywistym,  co gwarantuje jej aktualność. Dodatkowo lista zakupów w telefonie pozwala na automatyczne sortowanie produktów według kategorii odpowiadającym półkom w hipermarkecie, co znaczenie skraca czas spędzony w sklepie.

Aby skorzystać z usługi Listonic wystarczy wejść na Listonic.com i zarejestrować się. Następnie pobrać aplikację ze sklepu w telefonie i
zalogować. Każda lista zakupów stworzona na komputerze, dzięki połączeniu internetowemu, będzie od razu widoczna w telefonie i odwrotnie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ekonsulting 2015-06-25 01:40:18

  aplikacje ułatwiające zakupy:

  artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  12,89

 • Śr

  8,74

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane