PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Listonic wprowadził darmową aplikację do planowania zakupów

Autor: pr 15 września 2011 11:11

Jedną z głównych przyczyn wyrzucania do kosza zdatnych do spożycia produktów są zbyt duże zakupy. W odpowiedzi na ten problem Federacja Polskich Banków Żywności nawiązała współpracę z firmą Listonic, która stworzyła darmową aplikację na telefony komórkowe - mobilną listę zakupów.

Jak informuje FPBŻ, w typowym domu Europejczyka wyrzuca się do kosza 20-30 proc. kupionego jedzenia, z czego 2/3 nadawałoby się jeszcze do spożycia.

Aplikacja planowanie i robienie zakupów tak, aby w naszym koszyku znalazły się tylko te produkty, których naprawdę potrzebujemy. Listy w aplikacji synchronizują się w czasie rzeczywistym,  co gwarantuje jej aktualność. Dodatkowo lista zakupów w telefonie pozwala na automatyczne sortowanie produktów według kategorii odpowiadającym półkom w hipermarkecie, co znaczenie skraca czas spędzony w sklepie.

Aby skorzystać z usługi Listonic wystarczy wejść na Listonic.com i zarejestrować się. Następnie pobrać aplikację ze sklepu w telefonie i
zalogować. Każda lista zakupów stworzona na komputerze, dzięki połączeniu internetowemu, będzie od razu widoczna w telefonie i odwrotnie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ekonsulting 2015-06-25 01:40:18

    aplikacje ułatwiające zakupy:

    artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane