Marketplace Facebooka już działa. OLX i Allegro mogą czuć się zagrożeni?

Autor: spidersweb.pl 30 listopada 2017 13:59

Allegro, OLX i Gumtree będą mieć konkurenta. Facebook Marketplace, czyli tablica ogłoszeń online w ramach największego portalu social media na świecie, już działa w Polsce – informuje serwis spidersweb.pl.

Największy portal społecznościowy świata stale się rozwija. Jedną z w miarę nowych funkcji jest Facebook Marketplace, czyli wirtualny pchli targ, na który można zajrzeć bezpośrednio ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej Facebooka. Do tej pory Polacy nie mieli do tego udogodnienia dostępu.

Tablica ogłoszeń online od Facebooka w pierwszej kolejności trafiła do pełnoletnich użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. Próba przejścia do adresu internetowego sekcji Facebook Marketplace z polskiego konta kończy się wyświetleniem komunikatu o błędzie.

Na szczęście po roku oczekiwanie dobiegło końca. Pierwsi użytkownicy mogą już korzystać z Facebook Marketplace w Polsce za pośrednictwem aplikacji mobilnej. W pierwszej kolejności dostęp otrzymają osoby, które udzielały się w dostępnych wcześniej zwykłych grupach Kupię/Sprzedam/Zamienię. Facebook Marketplace będzie konkurentem dla Allegro, OLX i Gumtree – ocenia serwis spidersweb.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,58

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane