PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

mBank ma długoterminową umowę z Allegro

Autor: wirtualnemedia.pl 16 kwietnia 2015 11:18

mBank i Allegro podpisały długoterminową umowę polegającą na oferowaniu produktów bankowych klientom serwisu - podają wirtualnemedia.pl

W ramach współpracy, dla klientów Allegro nieposiadających jeszcze rachunków w mBanku dostępna będzie specjalna oferta kont indywidualnych i firmowych.

Klientom indywidualnym proponowany będzie rachunek eKonto mobilne. Promocyjna oferta oparta została na mOkazjach, które będą przedstawiane użytkownikowi rachunku w ciągu sześciu miesięcy od chwili jego otwarcia. Każda z mOkazji będzie umożliwiała określony zwrot za zakupy zrealizowane w aplikacji mobilnej Allegro. Łączna suma zwrotów za zakupy może sięgnąć 275 zł.

Z kolei klientom firmowym oferowany będzie rachunek mBiznes Konto Komfort (edycja dla klientów Allegro), prowadzony bez opłat przez 12 miesięcy od założenia. Towarzyszyć mu będzie promocja "300 zł na ZUS", dzięki której przez pół roku klient będzie mógł co miesiąc otrzymać zwrot 50 zł za zrealizowanie przelewu do ZUS z rachunku firmowego mBanku.

Produkty mBanku będą oferowane klientom indywidualnym w różnych częściach serwisu Allegro, w postaci bannerów z kontekstową reklamą, a także w mailingach oraz newsletterach. Klienci firmowi zobaczą ofertę głównie w sekcji zarządzania kontem Allegro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,69

 • Śr

  0,92

 • Min

  0,65

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane