PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Merlin.pl otworzy 35 nowych punktów odbioru

Autor: www.dlahandlu.pl 11 września 2013 10:22

Merlin.pl otworzy 35 nowych punktów odbioru

Merlin.pl po przeprowadzce z Warszawy do Poznania odświeża swój wizerunek. Jednym z elementów zmian są punkty odbioru - miejsca, w których można odebrać i złożyć zamówienie. W ciągu najbliższych miesięcy, w całej Polsce ma ich powstać ponad 35. Pierwszy punkt odbioru został już otwarty w Poznaniu.

Za pomocą specjalnych, dotykowych ekranów można tam przejrzeć dostępny asortyment, zamówić produkty, a także odebrać przesyłki. - Punkty odbioru jako połączenie offline z online wpisują się w najnowsze trendy wykorzystywane w branży e-commerce - mówi Anna Korzycka, kierownik działu PR w Merlin.pl.
Nowe punkty odbioru to to miejsca, gdzie klienci będą mogli przymierzyć ubrania, czy wypróbować kosmetyki, o które swój asortyment w najbliższym czasie zamierza poszerzyć Merlin.pl.
- Gry komputerowe, książki, artykuły sportowe czy zabawki to produkty, które można kupić poprzez naszą stronę internetową. Punkty odbioru to doskonałe miejsca, w których nasi klienci będą mogli zapoznać się z dostępnym asortymentem, otrzymać fachową poradę sprzedawcy, skorzystać z najnowszych promocji czy specjalnych rabatów, które czekają na konsumentów - dodaje Anna Korzycka.
Odkąd Merlin.pl zmienił właściciela, zapowiadał pokazanie nowego oblicza polskiego e-commerce. Rozwój sieci punktów odbioru to tylko jedna z wielu akcji skierowanych zarówno do klientów, partnerów, jak i pracowników Merlina, które sklep zaplanował w najbliższym okresie.

Przypomnijmy, w maju br. Merlin.pl został przejęty przez giełdową spółkę Czerwona Torebka. W związku z tym zespół zarządzający oraz struktury Merlin.pl zostają przeniesione z Warszawy do Poznania, gdzie znajduję się siedziba Czerwonej Torebki. Merlin.pl jest jednym z najstarszych polskich sklepów internetowych. Został zarejestrowany w 1998 roku, natomiast jego oficjalne otwarcie nastąpiło rok później.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane