REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Niemiecka firma uruchamia w Polsce serwis MojeKupony.pl

Autor: www.dlahandlu.pl 19 czerwca 2012 10:33

Niemiecka firma Mein Gutscheincode uruchamia w Polsce serwis MojeKupony.pl, dzięki któremu kupujący w internecie będą mogli zaoszczędzić pieniądze podczas wirtualnych zakupów.

REKLAMA
Wchodzący na polski rynek serwis oszczędzania MojeKupony.pl, współpracuje z polskim sklepami internetowymi, pozwalając konsumentom kupować więcej za mniej. Wystarczy poszukać w serwisie kuponu rabatowego do sklepu, w którym chcielibyśmy dokonać zakupu, a następnie go zrealizować podczas składania zamówienia, otrzymując tym samym upust na interesujące nas produkty.

Na obecną chwilę witryna MojeKupony.pl oferuje kupony rabatowe do ponad 215 popularnych sklepów internetowych w Polsce, takich jak: Douglas, Sunglasses Shop czy Conrad. Strona internetowa z kuponami rabatowymi jest codziennie aktualizowana, stale pojawiają się na niej nowe sklepy i dodawane są nowe kupony.

Korzystanie z portalu MojeKupony.pl jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

Przedsięwzięcie zostało założone w Niemczech w 2010 r. przez Henninga Kruthaupa. Wraz z zespołem uruchomił on niemiecką stronę internetową oferującą kupony rabatowe do ponad 2 500 niemieckich sklepów internetowych, umożliwiając tym samym konsumentom oszczędzanie podczas wirtualnych zakupów. Poza udostępnianiem kuponów rabatowych użytkownikom z Polski i Niemiec, firma prowadzi także witryny internetowe we Francji, Irlandii, Hiszpanii i we Włoszech. Na całym świecie setki tysięcy konsumentów korzysta już ze stron internetowych firmy w celu oszczędzania podczas wirtualnych zakupów. 
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    3,98

  • Śr

    3,03

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 16087

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1231132

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA