Odzieżowa marka Zara rusza ze sprzedażą internetową

Autor: pr 6 marca 2012 13:03

Marka Zara, należąca do Inditexu - jednej z największych grup w branży odzieżowej na świecie, 7 marca br. rozpoczyna sprzedaż internetową w Polsce (www.zara.com). W sieci dostępne będą kolekcje: damska, męska i dziecięca, które będą pokrywały się z artykułami dostępnymi w sklepach stacjonarnych.

Ceny w sklepie online będą takie same jak we wszystkich salonach. Klient będzie miał do wyboru trzy rodzaje dostawy: Standard, Express oraz Odbiór w sklepie. Jeśli kupujący wybierze opcję odbioru osobistego, w wybranym przez siebie salonie, zamówienie zostanie zrealizowane w przeciągu 3-5 dni. Wybierając opcje ‘Standard', klient otrzymuje paczkę w ciągu 3-5 dni. Przesyłka ‘Express' zapewnia dostawę w przedziale od 24 do 48 godzin (dni pracujących). Płatności będzie można dokonać kartami: VISA, AMEX i Master Card.

Zwrotów, tak jak w całej sieci, będzie można dokonywać do 30-tu dni od daty zakupu - w każdym ze sklepów lub wysyłając kurierem z domu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • pamil 2015-03-31 22:26:27

    Ciekawe, czy to się w ogóle opłaca, bo jak pisza na gowork.pl/opinie_czytaj,41717 ludzie raczej wolą przymierzyć i dotknąć materiału.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10924

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane