Paczkomaty 24/7 w iStore.pl

Autor: dlahandlu.pl/pr 20 stycznia 2011 10:46

Platforma iStore.pl (wchodzi w skłąd Grupy Allegro) rozpoczyna współpracę z firmą InPost. Teraz wszystkie sklepy na Platformie iStore.pl mogą aktywować usługę Paczkomaty 24/7 i za ich pośrednictwem wysyłać przesyłki Kupującym.

Paczkomaty 24/7 to innowacyjna usługa pocztowo-kurierska firmy InPost gwarantująca szybkie i bezpieczne zakupy on-line. Dzięki temu zarówno sklepy internetowe, jak i korzystający z nich internauci, mogą przez całą dobę nadawać i odbierać przesyłki w dogodnej dla siebie lokalizacji. Na terenie całego kraju uruchomionych jest obecnie 420 Paczkomatów. Docelowo w całej Polsce powstanie 800 Paczkomatów.

- Wdrożenie możliwości obsługi wysyłki poprzez paczkomaty to kolejny etap budowania skutecznego rozwiązania sklepowego przez Platformę iStore.pl. Ważna dla nas jest nie tylko jakość samej usługi, gwarantowana przez partnera - mówi Tomasz Cynar, dyrektor serwisu iStore.pl w Grupie Allegro - Bardzo duży nacisk położyliśmy także na jakość jej wdrożenia po naszej stronie, czyli przede wszystkim łatwość obsługi ze strony Kupujących oraz maksymalnie prostą, szybką aktywację i późniejszą jej obsługę przez Sprzedających. Wszystkie te elementy udało się nam połączyć, co powinno przynieść efekt w postaci jeszcze większej skuteczności sprzedaży na naszej platformie. Skuteczność sprzedaży jest bowiem naszym celem nadrzędnym.

iStore.pl to pierwsza i najstarsza istniejąca platforma sklepowa na rynku, działająca w systemie SaaS. Powstała w 2001 roku, od 2007 roku wchodzi w skład Grupy Allegro. Platforma skupia obecnie ok. 1300 aktywnych sklepów z różnorodnych branż.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,49

  • Śr

    3,41

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane