PayPal chce zaangażować się w lokalne partnerstwa z sieciami handlowymi

Autor: pr,www.dlahandlu.pl 23 października 2012 14:12

PayPal ogłasza powołanie nowego dyrektora oraz managerów w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Do zadań nowego dyrektora, Damiena Perillata należeć będą pobudzenie handlu międzynarodowego, rozwój oferty mobilnej oraz zaangażowanie firmy w lokalne partnerstwa z sieciami handlowymi, bankami oraz operatorami telefonicznymi. Do zespołu dołączyli Matt Komorowski (sprzedaż) oraz Ganna Yevtushenko (business development).

- Europa Środkowa i Wschodnia jest jednym z najbardziej dynamicznych rynków Europy. PayPal uczestniczy w tym wzroście oferując bezpieczne płatności i międzynarodowy zasięg. Globalnie, jedna czwarta wszystkich transakcji PayPal to płatności za towary w innych krajach. Dla naszego regionu ten odsetek jest jeszcze wyższy - mówi Damien Perillat. - Zamierzamy się również skupić na udostępnieniu handlowcom nowych kanałów sprzedaży, tak by w pełni wykorzystali możliwości jakie oferują smartfony. Mobile to klucz do sukcesu w czasach gdy podział na offline i online traci znaczenie - dodaje.


PayPal uruchomił mobilną wersję systemu na większości rynków Europy Środkowej i Wschodniej, w tym w Polsce. W 2012 roku łączna wartość mobilnych transakcji za pośrednictwem systemu PayPal wyniesie 10 miliardów dolarów, jest to 150% wzrost w stosunku do roku ubiegłego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane