PełnaSiata.pl udostępni oprogramowanie sklepu internetowego

Autor: pr 4 listopada 2011 11:23

Firma Hatetepe, właściciel serwisu internetowego PełnaSiata.pl, rozpoczęła pilotażowy program wdrożenia nowej usługi. Usługa polega na udostępnieniu gotowego oprogramowania sklepu internetowego, dedykowanego zakupom spożywczym, wraz ze zintegrowaną bazą prawie dziesięciu tysięcy najbardziej popularnych produktów FMCG.

- Takie podejście pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i środków niezbędnych do uruchomienia sklepu internetowego, z uwagi na brak konieczności samodzielnego przygotowywania opisów i zdjęć oferowanych artykułów. W proponowanym rozwiązaniu do uruchomienia serwisu w którym prezentowana będzie oferta danego sklepu wystarcza zaledwie import cen z kasy fiskalnej oraz określenie warunków dostawy dla wybranych regionów. Po kilku prostych krokach sklep jest gotowy i użytkownicy mogą zacząć składać zamówienia - informuje firma.


- Rynek e-grocery rozwija się w bardzo szybkim tempie, ale póki co istotną rolę odgrywają na nim jedynie duzi gracze tacy jak Alma, Piotr i Paweł, czy Frisco. Sporo małych i średnich sklepów spożywczych chciałoby rozpocząć sprzedaż przez internet, działając lokalnie na niewielką skalę, ale aktualnie jest to dla nich nieopłacalne z uwagi na relatywnie wysokie koszty związane z uruchomieniem i utrzymaniem sklepu internetowego. Z kolei działanie na większą skalę wymaga inwestycji w odpowiednie zaplecze logistyczne, co w przypadku małych i średnich sklepów również stanowi barierę nie do pokonania. Chcemy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując kompletne rozwiązanie, dzięki któremu nawet mały sklep spożywczy będzie mógł w możliwie prosty sposób uruchomić sprzedaż internetową, nie ponosząc przy tym zbyt wysokich nakładów inwestycyjnych. - powiedział Robert Dyczkowski, prezes zarządu firmy Hatetepe.

W programie pilotażowym bierze udział kilkanaście sklepów z różnych rejonów Polski. Doświadczenia z przeprowadzenia programu posłużą do udoskonalenia produktu przed zaoferowaniem go szerszej grupie podmiotów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane