PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Piotr i Paweł uruchomił ogólnopolski sklep internetowy

Autor: www.dlahandlu.pl 20 lipca 2012 16:21

Piotr i Paweł uruchomił ogólnopolski sklep internetowy

Sieć supermarketów Piotr i Paweł zakończyła proces uruchamiania sklepu internetowego e-piotripawel.pl z możliwością dostawy na terenie całego kraju.

Piotr i Paweł będzie realizować dostawy we współpracy z firmą kurierską Opek, która dostarczać będzie towary na terenach, które nie są obsługiwane przez działające już sklepy internetowe na terenie miast: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Łódź, Płock, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa i Wrocław.

Klienci e-sklepu z terenu całego kraju będą mogli zamówić kilkanaście tysięcy produktów. Ponieważ firma kurierska nie dysponuje taborem umożliwiającym transport produktów mrożonych i chłodzonych, tego typu towary będą mogli zamówić jedynie mieszkańcy miast, które obsługują kurierzy sieci Piotr i Paweł.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Marta 2012-07-23 16:46:19

    Dodam jeszcze,że opisy mnie nie zadowalają . Syrop malinowy ma tylko w opisie: Słoneczne owoce. Syrop malinowy; rozcieńczać w proporcji 1:10.

    To stanowczo za mało . Dlatego w tym roku zrobiłam prawdziwy syrop z malin i cukru. Wiem ,że z malin a nie z buraków i aronii jak robi Herbapol.

  • Marta 2012-07-23 16:41:22

    Niestety, w tym sklepie drogo, ale była opinia,że w Piotrze i Pawle jest duży wybór i dostanę to, czego nie kupię w innych sklepach. Niestety, mąki semoliny nie ma, oleju z pestek dyni także. Towar drogi i koszt przesyłki nie do przyjęcia, mimo iż sklep Piotra i Pawła jest blisko przy tej samej ulicy. Nadal pozostaje dla mnie najtańszym sklepem LIDL.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11458

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane