Platforma shumee z nowymi funkcjonalnościami

Autor: dlahandlu.pl 9 kwietnia 2018 14:41

shumee wdrożyło pełną wersję serwisu RWD, co umożliwia użytkownikom nieograniczony dostęp do platformy z urządzeń mobilnych, nie tylko poprzez aplikację mobilną. Dodatkowo, serwis wprowadził kolejne funkcje ułatwiające robienie zakupów i sprzedaż produktów , m.in: koszyk zakupowy, wystawianie wielu sztuk jednego produktu i możliwość ustawienia przez sprzedawcę uniwersalnego cennika dostaw.

shumee to platforma zakupowa oparta o ocenę wystawionych produktów. Pozycja produktu na shumee zależy od liczby głosów oddanych na niego przez użytkowników. Ułatwia to kupującym wybór polecanych produktów.

Na shumee można aktualnie znaleźć blisko 3 tys. produktów wystawionych przez około 400 sprzedawców indywidualnych i firmowych. Społeczność zakupowa shumee oddała już w sumie przeszło 115 tys. głosów wyrażając swoją opinię o produktach i poleceniach. Wśród najpopularniejszych przedmiotów dominuje moda damska, a także rzeczy dla dzieci. Na shumee znaleźć też można m.in. kosmetyki, akcesoria do telefonów, czy elementy wyposażenia wnętrz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,10

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane