Poczta Polska obsłużyła pół miliona przesyłek w związku z zakupami Black Friday

Autor: dlahandlu.pl 30 listopada 2017 11:30

Poczta Polska obsłużyła pół miliona przesyłek w związku z zakupami Black Friday For. materiały prasowe

Prawie pół miliona przesyłek obsłużyła Poczta Polska w związku z zakupami, jakie zrobili Polacy w miniony weekend. Również oferta promocyjna produktów świątecznych Poczty Polskiej pobiła dotychczasowe wyniki sprzedażowe.

W poniedziałek tuż po Czarnym Piątku, kiedy to sklepy internetowe zaczynają wysyłać do klientów zamówione produkty, przed Pocztą Polską stanęło wyzwanie przyjęcia i doręczenia zwiększonej liczby paczek i listów. W tym roku został pobity dzienny rekord liczby nadanych przesyłek, było ich prawie pół miliona. To o 15 proc. więcej niż w analogicznym dniu w ubiegłym roku. 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także produkty z oferty Poczty Polskiej. 24 listopada odnotowano największy ruch w e-sklepie w całym mijającym miesiącu. W tym dniu było o 90 proc. więcej zamówień niż w inne listopadowe piątki. Wartość zamówień była o prawie 110 proc. większa niż średnia z pozostałych piątków tego miesiąca. 

Poczta Polska od kilkunastu miesięcy przygotowywała się do przedświątecznego szczytu paczkowego. Całodobowe centrum monitoringu koordynuje pracę logistyki pocztowej. Od 25 listopada kurierzy dostarczają paczki warszawiakom także w soboty, zaś od najbliższego weekendu -  również mieszkańcy innych dużych miast mogą spodziewać się wizyty kuriera w soboty. Dla klientów został przygotowany również specjalny Świąteczny Poradnik Poczty Polskiej, przedstawiający najważniejsze informacje o przesyłkach, punktach nadań i odbioru. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,81

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane