Półtora miliona zniżkowych ofert na Gruperze

www.portalspozywczy.pl 27 czerwca 2012 14:38

26 czerwca 2012 r. na największym rodzimym portalu zakupów grupowych została zawarta półtoramilionowa transakcja. Sprzedaż na Gruperze przyspiesza. Tylko w ciągu ostatniego półrocza na serwisie zakupionych zostało pół miliona ofert zniżkowych. Osiągnięty wynik to efekt ponad dwuletniej działalności portalu i potwierdzenie, że przyjęta strategia rozwoju odniosła wymierne rezultaty. Teraz przyszedł czas na wdrażanie kolejnych planów sprzedażowych przy wsparciu nowego członka zarządu.

 - Po dwóch latach intensywnego rozwoju Grupera i osiągnięciu bardzo silnej pozycji na rynku przyszedł czas na wdrożenie kolejnych strategii. To odpowiedź na dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce w Polsce i na świecie - mówi Piotr Majcherkiewicz, prezes zarządu Gruper.

Za wdrażanie dalszych planów sprzedażowych Grupera będzie odpowiedzialny nowy dyrektor sprzedaży i członek zarządu, Mariusz Kaźmierczak. Posiada on ponad 19-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą bezpośrednią, marketingu sprzedaży, e-commerce, budowie i rozwoju linii biznesowych firm oraz nowych technologiach. - Gruper ma ponad milion unikalnych użytkowników, kilkanaście tysięcy partnerów biznesowych i doświadczone siły sprzedaży. To duży kapitał i doskonała baza do rozwoju kolejnych usług i biznesów - podkreśla Mariusz Kaźmierczak.

Gruper konsekwentnie realizuje strategię, która na pierwszym miejscu stawia ciągłe podnoszenie atrakcyjności ofert, rozszerzanie ich wachlarza oraz proponowanie kuponów w coraz to nowych sferach i branżach. Firma planuje wejście w inne obszary e-commerce oraz rozważa ekspansję na zagraniczne rynki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Dario 2012-06-29 13:12:19

  jak na dwa lata funkcjonowania serwisu 1,5 mln kuponów wynik jest okej. ciekawe jak im będzie dalej szło

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  14,99

 • Śr

  9,04

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane