PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Półtora miliona zniżkowych ofert na Gruperze

www.portalspozywczy.pl 27 czerwca 2012 14:38

26 czerwca 2012 r. na największym rodzimym portalu zakupów grupowych została zawarta półtoramilionowa transakcja. Sprzedaż na Gruperze przyspiesza. Tylko w ciągu ostatniego półrocza na serwisie zakupionych zostało pół miliona ofert zniżkowych. Osiągnięty wynik to efekt ponad dwuletniej działalności portalu i potwierdzenie, że przyjęta strategia rozwoju odniosła wymierne rezultaty. Teraz przyszedł czas na wdrażanie kolejnych planów sprzedażowych przy wsparciu nowego członka zarządu.


Oferty serwisu Gruper znajdują obecnie każdego dnia od kilku do nawet kilkunastu tysięcy odbiorców, którzy wygenerowali już ponad 215 mln złotych oszczędności.

 - Po dwóch latach intensywnego rozwoju Grupera i osiągnięciu bardzo silnej pozycji na rynku przyszedł czas na wdrożenie kolejnych strategii. To odpowiedź na dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce w Polsce i na świecie - mówi Piotr Majcherkiewicz, prezes zarządu Gruper.

Za wdrażanie dalszych planów sprzedażowych Grupera będzie odpowiedzialny nowy dyrektor sprzedaży i członek zarządu, Mariusz Kaźmierczak. Posiada on ponad 19-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą bezpośrednią, marketingu sprzedaży, e-commerce, budowie i rozwoju linii biznesowych firm oraz nowych technologiach. - Gruper ma ponad milion unikalnych użytkowników, kilkanaście tysięcy partnerów biznesowych i doświadczone siły sprzedaży. To duży kapitał i doskonała baza do rozwoju kolejnych usług i biznesów - podkreśla Mariusz Kaźmierczak.

Gruper konsekwentnie realizuje strategię, która na pierwszym miejscu stawia ciągłe podnoszenie atrakcyjności ofert, rozszerzanie ich wachlarza oraz proponowanie kuponów w coraz to nowych sferach i branżach. Firma planuje wejście w inne obszary e-commerce oraz rozważa ekspansję na zagraniczne rynki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Dario 2012-06-29 13:12:19

    jak na dwa lata funkcjonowania serwisu 1,5 mln kuponów wynik jest okej. ciekawe jak im będzie dalej szło

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9722

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane