Ponad 1500 sklepów internetowych w konkursie BezpiecznyeSklep

Autor: dlahandlu.pl/pr 3 lutego 2011 09:47

W odbywającym się pod patronatem Wicepremiera, Ministra Gospodarki Waldemara Pawlaka konkursie Bezpieczny eSklep zarejestrowało się już ponad 1500 sklepów internetowych.

- W Polsce systematycznie rośnie ilość zakupów internetowych. Nie brakuje także informacji jak kupować w sieci, dlaczego jest to opłacalne oraz na co zwracać uwagę wybierając sklepy i produkty. Liczne są także wypowiedzi i artykuły jak prawidłowo prowadzić sklep internetowy, które elementy świadczą o jego wiarygodności, bezpieczeństwie, a także o czym powinien pamiętać przedsiębiorca sprzedając w sieci. Konkurs Bezpieczny eSklep (bezpiecznyesklep.pl) ma odpowiedzieć na pytanie czy te porady znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości, czy możemy się czuć bezpiecznie kupując w sieci - pisze Instytut LOgistyki i Magazynowania (organizator konkursu).

- Konkurs przerósł nasze oczekiwania. Liczba ponad 1500 zarejestrowanych e-sklepów pokazuje jak ważne jest dla nich wykazanie się bezpieczeństwem i wiarygodnością - mówi Kinga Szewczyk, koordynator projektu Bezpieczny eSklep. W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem - zdecydowaliśmy się przesunąć ostateczny termin zgłaszania się sklepów do piątku 4 lutego 2011 - dodaje.

Wśród sklepów oferujących artykuły spożywcze znalazły się m.ion.: fresh24.pl, benedicite.pl oraz aledobre.pl.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane