Power Media rozpoczyna współpracę z iStore.pl

Autor: pr, dlahandlu.pl 1 czerwca 2011 09:20

Digg DiggPower Media SA - właściciel serwisu ifirma.pl rozpoczyna współpracę z platformą sklepową iStore.pl, wchodzącą w skład Grupy Allegro. Tym samym użytkownicy serwisu ifirma.pl zyskają możliwość założenia sklepu internetowego w ifirma.pl wraz z pakietem unikatowych cech wspierających sprzedaż, a gwarantowanych przez platformę iStore.pl.

Oprogramowanie iStore.pl umożliwia także integrację z serwisem Allegro.pl. Za sprawą integracji wszystkie aukcje wystawione z poziomu sklepu, złożone w nich oferty oraz czas zakończenia aukcji, będą widoczne w jednym miejscu - w panelu administracyjnym sklepu. Zakończona aukcja automatycznie pojawi się w sklepie jako kolejne zamówienie. Jak informują firmy, z punktu widzenia zarządzania sklepem, stanowi to znaczne ułatwienie oraz pozwala zaoszczędzić czas.
Dzięki integracji z Allegro możliwy jest również import produktów z aukcji do sklepu online. Ponadto sklepy zintegrowane z Allegro, mogą wystawiać swoje towary na zagranicznych platformach aukcyjnych, wchodzących w skład Grupy Allegro.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane