Power Price wprowadza dostawę gratis

Autor: dlahandlu.pl/pr 4 lipca 2011 14:43

Power Price S.A., spółka, która prowadzi platformę e-commerce przeznaczoną do wymiany handlowej pomiędzy producentami lub dystrybutorami a klientami końcowymi, zlikwidowała całkowicie opłatę za koszty transportu. Promocja obejmuje wszystkich klientów platformy niezależnie od wielkości składanych zamówień i kubatury towarów.

- Likwidacja opłaty transportowej przyczyni się do dalszego wzrostu naszej platformy i przekona kolejnych klientów do naszych usług. W tej chwili nie chcemy deklarować - czy rezygnacja z opłaty transportowej będzie stała, czy też będzie miała charakter promocyjny - wszystko zależy od naszych klientów - mówi Piotr Skawiński, prezes zarządu Power Price S.A.

Strategia firmy zakłada rozwój platformy handlowej Power Price S.A., która ma na celu skracanie łańcucha dostaw dla firm, a następnie zaoferowanie analogicznych funkcjonalności klientom indywidualnym. Klienci platformy poza cenami producenta mogą liczyć także na „rabat indywidualny" - uzależniony od wielkości pojedynczego zamówienia, oraz „rabat grupowy" - przyznawany po zakończeniu miesiąca za osiągnięcie przez wszystkich kupujących dany produkt pułapu sprzedaży określonego przez producenta tego produktu.

Na platformie Power Price dostępnych jest ponad 12 tys. artykułów dedykowanych dla firm, a to co wyróżnia ją na tle innych systemów zakupów grupowych jest przekazywanie wszystkich wynegocjowanych od producentów rabatów klientom końcowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    8,15

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane