REKLAMA
REKLAMA

Powstała nowa platforma dla handlu internetowego

Autor: dlahandlu.pl/pr 16 marca 2011 09:58

Home.pl wprowadził nowe rozwiązanie dla sprzedawców handlujących w sieci. Click Shop to sklep internetowy oparty o najnowsze technologie, efektywnie wspierające działania sprzedażowe.

REKLAMA

- E-handel wkroczył w kolejny etap dynamicznego rozwoju. Jest to główny powód naszej decyzji o stworzeniu nowego sklepu internetowego. Nowoczesne technologie dostosowaliśmy do realnych potrzeb użytkowników oraz wymogów coraz bardziej konkurencyjnego rynku, a następnie ubraliśmy je w intuicyjny i przejrzysty interfejs. Tak właśnie narodził się Click Shop, który jest czymś więcej niż tylko e- sklepem - to również cały pakiet usług i partnerów, dzięki którym każdy jest wstanie szybko uruchomić biznes w sieci, nie ponosząc przy tym dużych kosztów - mówi Paweł Owczarek, opiekun branży e-commerce w home.pl.

Z usług szczecińskiej firmy korzysta obecnie ponad 2,7 tys. właścicieli sklepów. Dodatkowo home.pl zdecydował się udostępnić Click Shop w ramach akcji "Internetowa Rewolucja" realizowanej razem z Google i PKPP Lewiatan w celu popularyzacji handlu internetowego wśród małych i średnich przedsiębiorstw.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA