Prezes bdsklep.pl: Produkty spożywcze to ponad 53 proc. sprzedaży

www.portalspozywczy.pl 21 listopada 2017 16:54

W bdsklep.pl rośnie sprzedaż żywności funkcjonalnej oraz ekologicznej. Produkty spożywcze to ponad 53 proc. sprzedaży przez naszą platformę - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Jacek Palec, prezes zarządu bdsklep.pl.

- 2017 rok to czas gruntownej przebudowy tego, co robimy. Uzyskana w zeszłym roku inwestycja od funduszu inwestycyjnego WSI Capital pozwoliła nam na spłatę długu technologicznego, który zaciągaliśmy w poprzednich latach. W związku z tym mamy zupełnie nową stronę z nowym silnikiem, nowe logo i nowy model komunikacji oraz nowe systemy automatyzacji, marketingu i personalizacji ofert dla klientów - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Jacek Palec, prezes zarządu bdsklep.pl.

Czy strategia na 2018 rok będzie podobna do tej z 2017 roku, czy się zmieni? - Jesteśmy bardzo konsekwentni w tym, co robimy, dlatego, że już pięć lat temu do naszego modelu biznesowego wpisaliśmy kooperację z dużymi producentami. I dzisiaj mając takich partnerów jak Nestlé, Reckitt Benckiser czy Procter & Gamble jesteśmy w stanie systematycznie powiększać nasz udział w rynku spożywczym i rozwijać tę ofertę i model sprzedaży z korzyścią dla klientów - tłumaczy prezes bdsklep.pl.

Jakie widać ostatnio trendy zakupowe w bdsklep.pl? - Zdecydowanie żywność funkcjonalna, ekologiczna, żywność bio to jest ten trend, który dziś przeważa. Cała "spożywka" to jest ponad 53 proc. sprzedaży przez naszą platformę. Sprzedaż żywności funkcjonalnej bardzo silnie rośnie. Głównie jest to związane z tym, że to jest bardzo szeroka kategoria i „półka” sklepu internetowego jest na tyle elastyczna, że jest w stanie pomieścić naprawdę dużo produktów - mówi Jacek Palec.

Bdsklep.pl to supermarket online typu pure player. Oferuje ponad 30 tys. produktów: asortyment spożywczy, kosmetyki, chemię gospodarczą, drobne AGD oraz produkty dla dzieci i zwierząt. Zasięg dostaw obejmuje Polskę i całą Europę. 1 lipca br. odświeżył swoją stronę i identyfikację wizualną.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane