REKLAMA
REKLAMA

Ruszył portal edukacyjny o e-płatnościach

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 4 lipca 2012 14:12

Jak uniknąć formularzy rejestracyjnych w e-sklepach? Na czym polegają szybkie przelewy online? Co zrobić, gdy czas realizacji transakcji się przedłuża? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można znaleźć na www.edu.payu.pl - nowym portalu edukacyjnym o płatnościach internetowych. Celem serwisu uruchomionego przez PayU, jest dostarczenie wiedzy z zakresu e-płatności.

REKLAMA


- Platforma edukacyjna poruszająca tematykę płatności internetowych jest odpowiedzią na coraz szybszy rozwój rynku e-commerce i znaczący wzrost transakcji dokonywanych online - mówi Magdalena Gołębiewska, Dyrektor Marketingu PayU SA. - Zależy nam na tym, aby użytkownicy wiedzieli w jaki sposób realizowana jest ich płatność. Na platformie będziemy pokazywać jak płacić szybko i wygodnie, ale także w jaki sposób wybierać najbezpieczniejsze rozwiązania - dodaje.

Na portalu www.edu.payu.pl będzie można skorzystać z wielu form edukacyjnych: szkoleń online  i offline, raportów, analiz, materiałów video czy quizów. Aby ułatwić internautom dotarcie do interesujących ich wiadomości, strona została podzielona na trzy sekcje tematyczne: kupuję w sieci, sprzedaję w sieci, dla mediów.
Twórcy platformy zamierzają zgromadzić wokół portalu społeczność praktyków oraz ekspertów od e-płatności. Ma to być miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń na temat różnych form i możliwości płacenia za zakupy w sieci.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA