PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Serwis Allegro.pl promuje wysyłkę gratis

Autor: Allegro.pl/www.dlahandlu.pl 30 września 2011 11:23

Aukcje z opcją darmowej przesyłki cieszą się coraz większą popularnością. Od 29 września 2011 roku użytkownicy serwisu Allegro mogą jeszcze szybciej dotrzeć do takich ofert.

Wszystkie aukcje, w których sprzedający pokrywa koszty przynajmniej jednej z opcji dostawy rejestrowanej, zostaną wyróżnione oznaczeniem - "wysyłka GRATIS". Aukcje z darmową przesyłką będzie można wyszukać za pomocą filtra na listingach kategorii, ofert sklepowych oraz w wyszukiwarce zaawansowanej.

- Konkurowanie wyłącznie ceną przestaje być dominującym czynnikiem przy ocenie atrakcyjności oferty. Klient zaczyna wybierać takie rozwiązania, bądź produkty, które dostarczą coś więcej niż korzystną cenę - mówi Kuba Maruszczak, z działu produktów Allegro.

Dodatkowo, w przypadku zakupu przedmiotu z opcją darmowej wysyłki i wystawieniu oceny sprzedaży przez kupującego, sprzedający otrzyma automatycznie maksymalną ocenę kosztu wysyłki (5 gwiazdek) w ocenie sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Roni 2011-10-06 10:15:54

    Dobry pomysł, ja też czasem szukam produktu z wysyłką gratis, zupełnie inną sprawą jest, ze czesto ta wysyłka jest już w cenie towaru :(. Idealnie byłoby zatem odbierać osobiscie, już nawet są portale, które taki sposób sprzedaży promują, jak sprzedajemy.pl .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11446

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane