PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Serwis zakupów grupowych MyDeal.pl wprowadził ułatwienia dla użytkowników Facebooka

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 17 lutego 2012 10:25

Serwis zakupów grupowych MyDeal.pl wprowadził możliwość logowania w standardzie Facebook Connect. Jest to kolejny krok ułatwiający internautom korzystanie z promocyjnych ofert na produkty i usługi.

- Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie Facebook Connect, aby ułatwić naszym użytkownikom korzystającym z Facebooka dostęp do ofert sprzedawanych w serwisie - mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl - Aby dokonać zakupu kuponu wystarczą dwa kliknięcia, użytkownicy nie będą musieli pamiętać kolejnego hasła. Połączenie konta MyDeal z kontem Facebook jest bardzo proste, a po jego dokonaniu, kiedy użytkownik jest zalogowany na Facebooku, wystarczy jedno kliknięcie, aby korzystać z MyDeal w pełni.

Nowa funkcjonalność umożliwi również lepsze dopasowanie ofert do potrzeb użytkowników serwisu, którzy otrzymają propozycje produktów i usług możliwie najbardziej zbliżone do swoich zainteresowań.

Facebook Connect został udostępniony w 2008 roku, jednak w Polsce dopiero od niedawna niektóre witryny umożliwiają logowanie przez serwis społecznościowy przy wykorzystaniu tej technologii. MyDeal.pl jest pierwszym dużym serwisem zakupów grupowych w Polsce, który udostępnił tę metodę logowania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane