Shopgate wchodzi na polski rynek

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 27 maja 2013 10:40

Shopgate (platforma zakupów mobilnych dla klientów z Europy i Stanów Zjednoczonych) wprowadziła swoje rozwiązania mcommerce do Polski. - Dzięki Shopgate właściciele sklepów internetowych mogą w szybki i wygodny sposób stworzyć mobilną stronę internetową, a także nowatorskie dedykowane aplikacje zakupowe na iPhone’a, iPada oraz smartfony i tablety z systemem Androidem - mówią przedstawiciele spółki.

Dzięki innowacyjnym funkcjom wbudowanym w aplikacje, takimi jak skaner rozpoznawania obrazu, skaner kodów QR, właściciele sklepów mogą połączyć sprzedaż stacjonarną z internetową. Shopgate rozwija również bardzo intensywnie narzędzia marketingu mobilnego m.in. notyfikacje Push, pozwala na nawiązanie stałej relacji z klientem, która przekłada się na zyski. Shopgate zadebiutował podczas kwietniowych targów eHandlu w Poznaniu. Podczas tego wydarzenia przedstawione zostały pierwsze dedykowane aplikacje i strony mobilne polskich sklepów takich jak Willsoor czy Cloudmine.

- Polska jest dla nas świetnym rynkiem, ponieważ branża ecommerce i mcommerce bardzo szybko się tu rozwija. Już 16% klientów sklepów internetowych użyło smartfona lub tabletu do zrobienia zakupów przez internet, a to dopiero początek. Na polskim rynku nie ma jeszcze dostawcy usług mobilnych, który jak Shopgate oferowałby technologię, gwarantującą zwiększenie konwersji, ilości kanałów sprzedaży przy minimalnym wysiłku ze strony klienta – mówi Andrea Anderheggen, założyciel oraz CEO Shopgate.

W krajach niemieckojęzycznych oraz w Stanach Zjednoczonych z usług Shopgate korzysta ponad 2 tysiące sklepów, zwiększając przychody z transakcji mobilnych nawet o 900%. - Na polskim rynku działa już wiele sklepów internetowych, rośnie także zainteresowanie mobile commerce, więc współpraca z Shopgate to idealne rozwiązanie, aby skorzystać z tego potencjału - dodaje  Iwo Szapar, General Manager Shopgate w Polsce. Shopgate nawiązał już pierwsze strategiczne partnerstwa z platformami zakupowymi, m.in. IAI, Sote czy Wellcommerce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,03

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane