Sklep born2be.pl chce pozyskać nowych klientów poprzez masową kampanię reklamową

Autor: dlahandlu.pl 13 października 2017 10:51

Pierwsza reklamowa kampania telewizyjna born2be.pl, internetowego sklepu z obuwiem i odzieżą, ruszyła w październiku i potrwa do połowy listopada. Decyzja o zakupie czasu antenowego jest efektem bardzo dynamicznego rozwoju tego startupu e-commerce, który zyskał pozycję lidera w swojej kategorii zaledwie w ciągu półrocza.

Właścicielem marki born2be jest AZAGroup. Sklep może się pochwalić ofertą ponad 15 000 produktów ze średniej i niskiej półki cenowej oraz liczbą ponad dwóch i pół miliona wizyt miesięcznie.

- Wystartowaliśmy z prawdziwym przytupem, ale oczywiście jest to dla nas dopiero początek drogi. Naszym celem jest stały rozwój w sferze produktów i usług. Systematycznie inwestujemy oraz wdrażamy najnowsze rozwiązania technologiczne, projektowe oraz logistyczne. Nasi klienci korzystają zatem nie tylko z atrakcyjnej cenowo oferty, ale także z intuicyjnej w obsłudze platformy oraz najwyższego bezpieczeństwa transakcji- powiedział Marcin Winkler, wiceprezes AZAGroup.

Przeprowadzenie kampanii reklamowej w kanale o tak szerokim dotarciu jak telewizja (TVN, POLSAT oraz stacje tematyczne) jest podyktowane chęcią zaprezentowania marki. Jednak głównym celem jest wzbogacenie bazy klientów zainteresowanych nowościami produktowymi wprowadzonymi w sklepie born2be. Mowa tu o 13 nowych kategoriach odzieżowych. Kampania ma także swoją odsłonę w sieci.

- Chociaż możemy się pochwalić znacznym wzrostem sprzedaży, poprzez kampanię chcemy dotrzeć do tych osób z grupy docelowej, które nie miały jeszcze okazji poznać naszej marki oraz jej wzbogaconej oferty – podkreślił Daniel Duniak, dyrektor marketingu AZAGroup.

Idea kreatywna kampanii przygotowana przez agencję Bridge2fun opiera się na założeniu, że dobry styl może być łatwo i szybko dostępny dla każdego i to w rozsądnej cenie. W spocie stanowiącym jej oś zobaczyć można kobietę przemierzającą bogato zdobione, nieco baśniowe wnętrza w coraz to nowych stylizacjach. W ostatniej scenie bohaterka zastępuje stojące na cokole klasyczne popiersie jednym z produktów z oferty internetowego sklepu – eleganckim butem na obcasie. Za scenariusz i reżyserię spotu odpowiadają Krzysztof Kosz i Kuba Bujas, za produkcję agencja Bridge2Fun, a za zakup mediów dom mediowy Carat. 

born2be.pl nie jest jedynym sklepem internetowym prowadzonym przez AZAGroup. Powstała na początku 2017 r. firma zarządza również sklepami renee.pl oraz multu.pl zatrudniając wielu specjalistów z branży m.in. e-commerce, nowych technologii, UX, mody oraz designu. Poprzez oferowanie produktów wysokiej jakości w rozsądnych cenach i obsługę na poziomie premium, firma chce wspierać rozwój idei „smart living”. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane