Sklep internetowy MegaMarket uruchamia kolejny punkt odbioru osobistego

Autor: www.dlahandlu.pl 27 czerwca 2012 14:49

28 czerwca e-sklep MegaMarket uruchamia punkt odbioru osobistego w stolicy Dolnego Śląska, przy ulicy Żmigrodzkiej 145.

Wrocław, to po Warszawie i Katowicach, kolejne miasto w którym będzie można osobiście odebrać sprzęt zakupiony w sklepie internetowym www.megamarket.com.pl. Punkty Odbioru otwierane są sukcesywnie w miastach, w których sklep odnotowuje dużą liczbę realizowanych zamówień.

Do plusów korzystania z Punktów Odbioru zaliczyć należy przede wszystkim atrakcyjną cenę dostawy, fachowe doradztwo oraz możliwość podłączenia i sprawdzenia nabytego sprzętu na miejscu. Klient może również skorzystać z usługi dostarczenia sprzętu do domu oraz jego montażu.

- Punkty Odbioru łączą zalety sklepu internetowego (atrakcyjne ceny towaru) z zaletami wynikającymi z bezpośredniego kontaktu z wykwalifikowanymi handlowcami oraz możliwością sprawdzenia na miejscu zakupionego przez klienta sprzętu. Możliwość odbioru osobistego to obok niskiej ceny towaru bardzo ważne kryterium podejmowania decyzji o zakupie w sklepie internetowym. Na mapie punktów odbioru www.megamarket.com.pl sukcesywnie pojawiać będą się zatem kolejne lokalizacje. - mówi Grzegorz Ożóg, dyrektor ds. sprzedaży internetowej w Grupie Domex.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,29

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8461

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane