REKLAMA
REKLAMA

Sklep internetowy Tesco to niewypał?

Autor: wp.pl 23 maja 2012 10:46

Jak informowaliśmy wcześniej, ruszył sklep internetowy sieci Tesco. Czytelnicy portalu wp.pl zwracają jednak uwagę na szereg problemów związanych z dokonaniem e-zakupów w tej sieci.

REKLAMA

Podstawowy problem dotyczy rejestracji. Jeśli ktoś w ciągu ostatnich kilku lat kupił nowe mieszkanie, to jego budynku, a czasem nawet całej ulicy, zapewne nie ma w systemie.
Kolejny problem to adres sklepu internetowego. Oficjalny adres to tesco.pl/ezakupy. Inny adres podpowiada Google. Internetowa wyszukiwarka linkuje do https://r.tesco.pl. Trzeci podają internauci na forach - ezakupy.tesco.pl - czytamy w wp.pl.

Michał Sikora, rzecznik Tesco, tłumaczy na łamach portalu, że sieć  cały czas czeka na opinie pierwszych klientów, jeśli chodzi o logistykę dostaw czy kwestie informatyczne. Dlatego nie ma jeszcze dużej kampanii informacyjnej. Na razie sklep obsługuje część Warszawy oraz kilka podwarszawskich miejscowości.

Na razie cena dostawy towaru jest promocyjna i wynosi 98 groszy, niezależnie od wielkości zamówienia. Cenę zamowienia natomiast klient poznaje dopiero w dniu dostawy towaru do domu. Jak mowi wp.pl Michał Sikora, ceny są ostateczne, ale na dzień dostawy. Jeśli składamy zamówienie w poniedziałek, a dostawa jest we wtorek, to obowiązuje cena z tego dnia.

 • Lena 2012-11-19 19:07:10

  wśród moich znajomych zakupy online w Tesco są coraz popularniejsze i przeważają pozytywne opinie. tu nie chodzi o zakup alkoholu, tylko o takie "grubsze" zakupy. nie każdy ma samochód, nie każdemu chce się tłuc autobusem czy tramwajem na sąsiednie osiedle, a na moim nie ma wyboru - są dwa średnio zaopatrzone, drogie sklepiki. owszem, po piwo można tam skoczyć, ale nie po tygodniowe zakupy, które na dodatek zajmują kilka toreb i trochę ważą... Kurier przywozi to wszystko o umówionej godzinie (są przedziały czasowe) i wnosi na każde piętro. super sprawa.

 • Sir Mysz 2012-11-07 17:19:47

  Od 1 listopada 2012 w Tesco e-zakupy, nie można zamawiać żadnych alkoholi!! Z tego co się dowiedziałem, ta usługa ma już nie wrócić, żegnaj Tesco e-zakupy!!  Ps. Nie jestem alkoholikiem, ale jak już od razu robię zakupy, to jakieś piwko albo wódeczka, też jest mile widziana a tu taka lipa.

 • blog 2012-05-31 10:52:21

  Z tego co się orientuję jest to faza projektowa więc nie wszystko musi działać idealnie. Testy to testy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (7)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13589

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA