Sklepy internetowe - najnowszy trend w zakupach grupowych

Autor: dlahandlu.pl/pr 2 marca 2011 10:13

Jednym z najprężniej rozwijających się trendów biznesowych ostatnich miesięcy stały się zakupy grupowe. Zdaniem specjalistów przełomem na tym rynku będą zakupy w sklepach internetowych.

W internecie znaleźć można już kilkadziesiąt firm oferujących usługę sprzedaży kuponów zniżkowych, pozwalających na oszczędność nawet 80 proc. wartości produktu bądź usługi. Na rynku pojawił się niedawno nowy gracz - serwis Frupi.pl. Na stronie poza kuponami zniżkowymi na usługi dla miast ( kosmetyka, spa, restauracje, rozrywka) znaleźć można oferty sklepów internetowych.

- Nie od dziś wiadomo, że zakupy online cieszą się ogromną popularnością. Sklepy internetowe są odwiedzane częściej niż centra handlowe, choćby ze względu na wygodę i dostępność dużo większej gamy produktów. Ponadto, dla przedsiębiorcy jest to rynek bardziej przyjazny , gdyż prowadzenie biznesu w internecie stanowi mniejsze ryzyko - pisze nowy seriws.

Według specjalistów do spraw marketingu internetowego spółki Nestia Media Group, która obsługuje Frupi, innowacyjne podejście w tej dziedzinie może spowodować przełom na rynku zakupów grupowych, a także stać się ciekawą alternatywą w reklamie sklepów internetowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • elion 2011-06-06 15:48:53

    Strona rewelacyjna, podoba mi sie pomysł z liskiem i cała grafika, ciekawe mają oferty.

  • ja 2011-04-29 14:06:13

    Zapraszam na www.Frupi.pl najlepsze zakupy grupowe w Polsce.

  • stach 2011-03-02 10:56:20

    frupi wygląda ciekawie, ciekawe tylko czy uda im się przebić

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane