PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Supermarket foodini.pl wystartował z kampanią reklamową

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 20 października 2011 11:25

„...a po zakupy IDĘ tak!" - pod takim hasłem 16 października ruszyła kampania foodini.pl - supermarketu online stworzonego specjalnie z myślą o kobietach. Kampania prowadzona jest na nośnikach reklamy zewnętrznej, w prasie, internecie oraz na ekranach CityInfo TV w warszawskim metrze. Celem kampanii jest wzrost znajomości marki wśród grupy docelowej oraz przedstawienie głównych korzyści dokonywania zakupów online.

Foodini.pl to supermarket online, którego oferta skierowana jest do kobiet aktywnych zawodowo i rodzinnie, ceniących swój czas i chętnie korzystających z udogodnień, które oferuje internet.

Kampania prowadzona będzie od 16 października do 15 listopada na 130 nośnikach outdoor, wśród których znalazły się billboardy 12 m2 i 18 m2, cityscrolle oraz frontlighty. Swym zasięgiem kampania outdoorowa obejmie Warszawę.

 

 

 

Towarzyszyć jej będzie kampania reklamowa prowadzona w systemowej sieci ekranów LCD 19'' - CityInfo TV. Pasażerowie warszawskiego metra przez dwa tygodnie oglądać będą 15-sekundowy spot foodini.pl. Za realizację kampanii outdoor i w CityInfo TV odpowiada AMS. W ramach prowadzonej kampanii supermarket weźmie także udział w prozakupowej akcji specjalnej przygotowanej przez miesięcznik „Joy".

Kampanię wspierają także działania w internecie prowadzone za pomocą Google Adwords, w serwisie społecznościowym Facebook na profilu gospodyni sklepu - Carli Foodini - oraz e-mail marketing. Towarzyszy im kampania afiliacyjna oraz działania PR w magazynach kobiecych i poradnikowych.

Supermarket online foodini.pl powstał w maju 2011 roku. Na początku działalności obsługiwał klientów z Warszawy i okolic; od sierpnia 2011 usługa zakupów prosto do domu w foodini.pl dostępna jest dla klientów z całego kraju. Sklep oferuje produkty spożywcze, kosmetyczne, chemię gospodarczą, produkty dla dzieci, alkohol i papierosy. Sklep ma własne zaplecze magazynowe, logistykę i Biuro Obsługi Klienta. W Warszawie i okolicach dostawy towarów realizowane są za pomocą własnej floty samochodów i kurierów; w pozostałych regionach Polski w obszarze realizacji dostaw foodini.pl współpracuje z firmą kurierska DPD.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11536

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane