REKLAMA
REKLAMA

Supermarket foodini.pl wystartował z kampanią reklamową

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 20 października 2011 11:25

„...a po zakupy IDĘ tak!" - pod takim hasłem 16 października ruszyła kampania foodini.pl - supermarketu online stworzonego specjalnie z myślą o kobietach. Kampania prowadzona jest na nośnikach reklamy zewnętrznej, w prasie, internecie oraz na ekranach CityInfo TV w warszawskim metrze. Celem kampanii jest wzrost znajomości marki wśród grupy docelowej oraz przedstawienie głównych korzyści dokonywania zakupów online.

REKLAMA
Foodini.pl to supermarket online, którego oferta skierowana jest do kobiet aktywnych zawodowo i rodzinnie, ceniących swój czas i chętnie korzystających z udogodnień, które oferuje internet.

Kampania prowadzona będzie od 16 października do 15 listopada na 130 nośnikach outdoor, wśród których znalazły się billboardy 12 m2 i 18 m2, cityscrolle oraz frontlighty. Swym zasięgiem kampania outdoorowa obejmie Warszawę.

 

 

 

Towarzyszyć jej będzie kampania reklamowa prowadzona w systemowej sieci ekranów LCD 19'' - CityInfo TV. Pasażerowie warszawskiego metra przez dwa tygodnie oglądać będą 15-sekundowy spot foodini.pl. Za realizację kampanii outdoor i w CityInfo TV odpowiada AMS. W ramach prowadzonej kampanii supermarket weźmie także udział w prozakupowej akcji specjalnej przygotowanej przez miesięcznik „Joy".

Kampanię wspierają także działania w internecie prowadzone za pomocą Google Adwords, w serwisie społecznościowym Facebook na profilu gospodyni sklepu - Carli Foodini - oraz e-mail marketing. Towarzyszy im kampania afiliacyjna oraz działania PR w magazynach kobiecych i poradnikowych.

Supermarket online foodini.pl powstał w maju 2011 roku. Na początku działalności obsługiwał klientów z Warszawy i okolic; od sierpnia 2011 usługa zakupów prosto do domu w foodini.pl dostępna jest dla klientów z całego kraju. Sklep oferuje produkty spożywcze, kosmetyczne, chemię gospodarczą, produkty dla dzieci, alkohol i papierosy. Sklep ma własne zaplecze magazynowe, logistykę i Biuro Obsługi Klienta. W Warszawie i okolicach dostawy towarów realizowane są za pomocą własnej floty samochodów i kurierów; w pozostałych regionach Polski w obszarze realizacji dostaw foodini.pl współpracuje z firmą kurierska DPD.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12735

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA