REKLAMA
REKLAMA

Tesco pracuje nad możliwością odbioru towaru z e-sklepu w najbliższej placówce sieci

Autor: www.dlahandlu.pl 27 marca 2013 15:14

Tesco pracuje nad możliwością odbioru towaru z e-sklepu w najbliższej placówce sieci

Na najbliższy czas założyliśmy bardzo ambitne cele związane z rozwojem usługi Tesco Ezakupy. Chcemy poszerzać liczbę lokalizacji, powiększać ofertę m.in. o sprzedaż wysyłkową artykułów sezonowych, oferować klientom dedykowane promocje, a także umożliwić odbiór zakupów w najbliższym sklepie Tesco - informuje Grzegorz Juszczyk, dyrektor ds. rozwoju biznesu Tesco Polska.

REKLAMA
Z nową usługą Tesco Ezakupy sieć wystartowała w połowie ubiegłego roku. W tym momencie z usługi mogą korzystać zarówno mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Gliwic, Rudy Śląskiej, Bielsko-Białej, Zabrza, Katowic, Chorzowa, Krakowa, Gdyni, Sopotu, jak i graniczących z nimi miast.
- Dzięki sprzedaży z wykorzystaniem Internetu skraca się czas pot rzebny do zawarcia transakcji, rośnie natomiast sprzedaż, a komunikacja
z konkretnym odbiorcą zwiększa szansę na interakcję i personalizację oferty - podkreśla Grzegorz Juszczyk.
  • Marta 2013-03-28 14:31:40

    ha, ha.Ja po to zamawiam przez internet, żeby nie dźwigać. Jak mam sama odebrać towar, to wolę zwyczajnie pójść i kupić to co udźwignę niekoniecznie w Tesco, bliżej mam Lidl. Hurtownia warzywna na kwotę ponad 100zł, przywozi mi zamówiony towar bezpłatnie.Mieszkam na trasie ich kursów.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA