Tesco pracuje nad możliwością odbioru towaru z e-sklepu w najbliższej placówce sieci

Autor: www.dlahandlu.pl 27 marca 2013 15:14

Tesco pracuje nad możliwością odbioru towaru z e-sklepu w najbliższej placówce sieci

Na najbliższy czas założyliśmy bardzo ambitne cele związane z rozwojem usługi Tesco Ezakupy. Chcemy poszerzać liczbę lokalizacji, powiększać ofertę m.in. o sprzedaż wysyłkową artykułów sezonowych, oferować klientom dedykowane promocje, a także umożliwić odbiór zakupów w najbliższym sklepie Tesco - informuje Grzegorz Juszczyk, dyrektor ds. rozwoju biznesu Tesco Polska.

Z nową usługą Tesco Ezakupy sieć wystartowała w połowie ubiegłego roku. W tym momencie z usługi mogą korzystać zarówno mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Gliwic, Rudy Śląskiej, Bielsko-Białej, Zabrza, Katowic, Chorzowa, Krakowa, Gdyni, Sopotu, jak i graniczących z nimi miast.
- Dzięki sprzedaży z wykorzystaniem Internetu skraca się czas pot rzebny do zawarcia transakcji, rośnie natomiast sprzedaż, a komunikacja
z konkretnym odbiorcą zwiększa szansę na interakcję i personalizację oferty - podkreśla Grzegorz Juszczyk.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Marta 2013-03-28 14:31:40

  ha, ha.Ja po to zamawiam przez internet, żeby nie dźwigać. Jak mam sama odebrać towar, to wolę zwyczajnie pójść i kupić to co udźwignę niekoniecznie w Tesco, bliżej mam Lidl. Hurtownia warzywna na kwotę ponad 100zł, przywozi mi zamówiony towar bezpłatnie.Mieszkam na trasie ich kursów.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,32

 • Śr

  6,44

 • Min

  4,67

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane