Tesco rusza ze sklepem internetowym, promocyjna cena dostawy to 98 groszy

Autor: www.dlahandlu.pl 4 lipca 2012 09:43

Tesco rusza ze sklepem internetowym, promocyjna cena dostawy to 98 groszy

Tesco wkracza do Internetu - mieszkańcy Warszawy i okolic mogą już robić zakupy w jednej z największych sieci handlowych nie wychodząc z domu. Wkrótce zakupy online zrobimy także we Wrocławiu, a do końca roku w kolejnych 6 - 8 miastach. Serwis dostępny jest pod adresem tesco.pl/ezakupy. Złożenie zamówienia trwa kilka minut, zaś dostawy realizowane są w ramach dwugodzinnych przedziałów czasowych.

-  Siłą nowej usługi Tesco jest przede wszystkim szeroki asortyment. Dostawy realizowane są z hipermarketów, co oznacza ok. 17 tysięcy produktów do wyboru. Również ceny produktów online są takie same, jak w hipermarkecie. Klienci mogą korzystać z wielu promocji na produkty dostępne online i zbierać punkty Clubcard. Teraz to nie my idziemy na zakupy - to sklep przychodzi do nas - mówi Mariusz Nowak, menedżer działu sprzedaży internetowej Tesco.

- Chcemy dać klientom gwarancję, że produkty dostarczone do domu będą zawsze świeże i wysokiej jakości - jak bezpośrednio w sklepie - wyjaśnia Mariusz Nowak.

Obietnicę świeżości spełniać mają specjalne samochody dostawcze, wyposażone w chłodnie i mroźnie. Dostawy trafiają do klienta następnego dnia po złożeniu zamówienia, w wybranych przez klienta dwugodzinnych „okienkach". Można również zamówić zakupy dziś i zarezerwować dostawę później . Dostawy realizowane są przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 10 - 22. „

- Klienci szybko dostrzegli plusy wcześniejszego planowania zakupów. Dotychczas najwięcej zamówień otrzymywaliśmy na te dni, gdy w Warszawie rozgrywane były mecze Euro 2012 - dodaje Mariusz Nowak.

Za zakupy dokonane w e-sklepie Tesco zapłacić można kartą przy okazji składania zamówienia lub przy dostawie. Specjalna cena dostawy to 98 groszy. Tesco zapewnia, iż do końca roku usługa będzie dostępna w kolejnych 6 - 8 miastach. Jeszcze w lipcu zakupy online z Tesco zrobią m.in. mieszkańcy Wrocławia.

 

Czytaj również: Tesco obiecuje podwyżki i bogatszy pakiet socjalny

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Karolina 2012-08-03 05:55:26

  Zamawiam w Tesco ezakupy prawie odkąd powstało. Ciągle podwyższają cenę dostawy! Już nie ma opcji za 98 gr. W ciągu miesiąca chyba 3 razy zmieniali już ceny. To kpina z klientów jak dla mnie.

 • Marta 2012-07-04 17:55:24

  Jeśli zamawiam dużo, to nie dam ani 1gr za dostawę w tym samym mieście. Korzystam z innych sklepów w których od kwoty 100zł jest darmowa dostawa . oczywiście porównuję ceny.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,46

 • Min

  2,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane