Tesco: Usługa „Zamów i odbierz" dostępna już w 9 miastach

Autor: www.dlahandlu.pl 18 czerwca 2013 10:50

Zamów przez Internet i odbierz sam - to nowa usługa zaproponowana klientom Tesco w Warszawie i 8 innych miastach w Polsce - Po sukcesie Ezakupów, chcemy zaproponować klientom wariant pośredni pomiędzy zakupami online i w sklepie, dzięki czemu oszczędzają czas potrzebny na skompletowanie zakupów i sami decydują, jak szybko znajdą się one w ich domu - mówi Mariusz Nowak, menadżer działu sprzedaży internetowej Tesco.

Debiutująca na polskim rynku usługa „Zamów i odbierz" od dwóch lat oferowana jest w brytyjskim Tesco pod nazwą „Click&Collect". Ma przyciągnąć klientów, którzy korzystają z Internetu, ale wolą samodzielny odbiór produktów z hipermarketu. Nowa usługa ma dać im poczucie większej wygody i komfortu podczas robienia zakupów.

Produkty zamawiane za pośrednictwem Internetu kosztują tyle samo, co w hipermarkecie. Za skompletowanie zakupów zapłacimy obecnie promocyjną cenę - 49 groszy. Zamówienia można składać z urządzeń stacjonarnych i mobilnych przez stronę www.tesco.pl/ezakupy, zaznaczając opcję „odbiór osobisty". - Usługa „Zamów i odbierz" daje naszym klientom wolność wyboru sposobu dostawy. Jeśli nie chcą czekać na dostawę do domu, ich skompletowane zakupy będą na nich czekać w jednym z naszych sklepów - dodaje Mariusz Nowak.

Zamówione zakupy można odbierać następnego dnia w wybranym wcześniej dwugodzinnym przedziale czasu i we wskazanym sklepie. Tesco szacuje, że odbiór zakupów potrwa ok. 5 min. Aby korzystanie z tego rozwiązania było jeszcze wygodniejsze, w pięciu hipermarketach Tesco odbiór produktów odbywa się na specjalnie wyznaczonych miejscach parkingowych, gdzie obsługa sklepu pakuje produkty bezpośrednio do bagażnika samochodu klienta. Odbiór na parkingu będzie sukcesywnie wprowadzany w tych hipermarketach, w których usługa „Zamów i odbierz" będzie się cieszyć największą popularnością.

W Warszawie usługa „Zamów i odbierz" jest dostępna w trzech hipermarketach: przy ul. Połczyńskiej, Stalowej i Fieldorfa. Poza tym mogą z niej skorzystać klienci Tesco w Krakowie (2 lokalizacje), Łodzi (2), Wrocławiu (2), Poznaniu, Gdyni, Bielsku-Białej, Rudzie Śląskiej i Gliwicach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Marta 2013-06-18 14:39:05

  Miałabym w nosie takie zakupy. Oczekuję przywiezienia do domu .Żadna łaska, jesli mam fatygowac sie po odbiór zamówienia.Nie kazdy dysponuje autem .A jak ktos jest mniej sprawny i ma problemy z poruszaniem to jeszcze ma jechacpo odbiór. Nie badźcie śmieszni.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane