Trend convenience także w usługach kurierskich. DHL Parcel ze specjalną ofertą na ferie

Autor: dlahandlu.pl 16 stycznia 2018 14:22

Trend convenience także w usługach kurierskich. DHL Parcel ze specjalną ofertą na ferie Fot. materiały prasowe

„Ferie bez zbędnego bagażu” to nowa oferta, jaką od 15 stycznia proponuje klientom DHL Parcel. Usługa ta, to dogodne rozwiązanie zwłaszcza dla osób podróżujących autokarami lub pociągami.

Nie trzeba martwić się o komfort jazdy, można mieć przy sobie tylko bagaż podręczny, a wszystkie pozostałe, większe gabarytowo bagaże, nadać kurierem i otrzymać w dowolnym miejscu wypoczynku w Polsce.

Koszt wysyłki nart lub deski snowboardowej to niecałe 40 zł. Decydując się na usługę należy pamiętać, że sprzęt powinien być odpowiednio zapakowany w pokrowce, aby uniknąć ryzyka uszkodzenia. Oprócz nart i deski można też nadać walizkę, przy czym ważne jest, aby zawierała tylko ubrania i kosmetyki codziennego użytku. Walizka nie wymaga opakowania zewnętrznego, kurier odbierze ją i przekaże do terminala, gdzie zostanie zabezpieczona i oplombowana. Usługa zakłada dostarczenie sprzętu gotowego do użycia, a więc pozbawionego folii, worków tranzytowych i innych zabezpieczeń, tak przygotowaną przesyłkę kurier przekaże klientowi.

Z oferty można skorzystać do 25 lutego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,54

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane