Tripdeals.pl - nowy serwis zakupów grupowych

Autor: pr 16 września 2013 09:01

Od pojawienia się pierwszych serwisów zakupów grupowych na polskim rynku minęły ponad dwa lata. Z takiej formy nabywania produktów i usług korzystają miliony internautów w Polsce. Serwis Tripdeals.pl wchodzi na rynek e-commerce związany z serwisami grupowymi z pewnym opóźnieniem.

Rynek posiada już wiele serwisów o ugruntowanej pozycji. Tripdeals skupia się na prezentowaniu ofert związanych z pobytami w hotelach, wycieczkami oraz podróżami. - Jest to ścisłe ukierunkowany target i nasza przewaga konkurencyjna. Użytkownik chcąc dokonać zakupów nie musi rejestrować się w serwisie (nie posiada konta). Portal posiada krótki formularz składnia zamówienia i podawane tam dane w zupełności wystarczą do przeprowadzenia transakcji kupna oferty. Czas przebywania na stronie, jaki musi poświęcić użytkownik na zakup oferty jest maksymalnie skrócony - wyjaśniają przedstawiciele serwisu.

Partnerzy, którzy decydują się na prezentację oferty mogą liczyć na stabilną prowizję serwisu Tripdeals, która waha się w przedziale od 5% do 10%. Każda wystawiona oferta nie posiada limitu kupionych ofert, od której staje się aktywna.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,03

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane