Trump chce podnieść ceny usług pocztowych - z powodu Amazona

Autor: dlahandlu.pl, za chainstoreage.com i money.cnn.com 4 stycznia 2018 14:10

Trump chce podnieść ceny usług pocztowych - z powodu Amazona fot. Shutterstock.com

Donald Trump skrytykował Amazona. Prezydent USA uważa, że gigant e-commerce jest odpowiedzialny za straty Poczty Stanów Zjednoczonych z powodu zbyt niskich opłat za dostawy paczek, z których korzysta Amazon – informuje serwis chainstoreage.com.

Prezydent chce, aby poczta podniosła ceny przesyłek.

Donald Trump napisał w tweecie: "dlaczego poczta w Stanach Zjednoczonych traci wiele miliardów dolarów rocznie, podczas obsługi Amazona i innych firm, od których pobiera tak niewielkie kwoty za dostarczanie paczek, co czyni Amazona bogatszym, a pocztę ubożeje? Powinna pobierać DUŻO WIĘCEJ! "

Urząd pocztowy w USA traci przez 11 lat z rzędu, głównie z powodu emerytur i kosztów opieki zdrowotnej. Zakupy online doprowadziły do ​​wzrostu w branży dostarczania paczek, ale to nie zrównoważyło spadków w przesyłkach „first class”.

Jak zauważa money.cnn.com, poczta w USA nie jest podobna do żadnej innej firmy. Ma rządowy monopol na przesyłki „first class”, w ramach której jest zobowiązana dostarczać przesyłki do każdego zakątka Stanów Zjednoczonych za koszt znaczka pocztowego.

Równocześnie konkuruje z FedEx i UPS w celu dostarczania paczek, jednak stawki narodowej pocztowej agencji są zatwierdzane przez zarząd wyznaczony przez prezydenta, a prawie każdy aspekt jej działalności jest regulowany przez Kongres.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,47

  • Min

    2,52

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8520

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane