Trzy nowe firmy wśród członków Izby Gospodarki Elektronicznej

Autor: dlahandlu.pl 6 sierpnia 2015 11:55

MileMaison.pl, SaveCart i Wydawajdobrze.com to nowe firmy członkowskie w Izbie Gospodarki Elektronicznej.

- Jesteśmy przekonani, że członkostwo w e-Izbie oferującej dostęp do ekspertów specjalizujących się w rynku e-commerce, a także wsparcie w budowaniu wizerunku, pomoże nam w podążaniu wybraną drogą. – Magdalena Dudzic z MileMaison.pl.
- Jako nowy członek e-Izby chcemy włączyć się w proces tworzenia standardów dotyczących sektora e-handlu, a przez to bezpośrednio wpływać na jakość i poziom świadczonych usług – mówi Piotr Ziółkowski z SaveCart.

Izba Gospodarki Elektronicznej zrzesza przede wszystkim podmioty będące sklepami internetowymi, jak również przedstawicieli platform e-commerce, płatności on-line, usług oraz rozwiązań IT dla e-commerce, e-usług i treści cyfrowych oraz przedstawicieli branży logistyka i dystrybucja.
- Świadomość, budowana przez e-Izbę, daje nam zdecydowaną przewagę w dynamicznie rozwijającym się świecie e-commerce – tłumaczy Łukasz Mazur, New Busiess Manager z Wydawajdobrze.com.
Szerokie działania edukacyjne na rzecz przedstawicieli branży e-commerce, to jeden z filarów działalności e-Izby, jednak jej celem jest również mobilizowanie do zwiększenia konkurencyjności i podnoszenia jakości świadczonych usług. Swój cel e-Izba realizuje m.in. poprzez organizację konkursu „e-Commerce Polska awards 2015”, w którym e-sklepy mogą zgłaszać swój udział. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,27

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane