REKLAMA
REKLAMA

W sklepach internetowych kupują głównie zamożni

Autor: Dziennik Gazeta Prawna 7 czerwca 2011 09:55

Jak wynika z badań Payback Consumer Monitor, w internecie kupują głównie bogaci. Aż 60 proc. wszystkich kupujących stanowią członkowie rodzin, w których miesięczny dochód na osobę przekracza 4 tys. zł - pisze Dziennik Gazeta Prawna.

REKLAMA
Jak twierdzą specjaliści, wynika to z tego, że grupa ta jest najbardziej świadoma tego, ile można zaoszczędzić, robiąc zakupy w sieci. W niektórych branżach różnice w cenach w porównaniu z handlem tradycyjnym wynoszą 30 proc.

Do sklepów online i na aukcje internetowe najczęściej zaglądają osoby w wieku od 18 do 45 lat, a najbardziej aktywnymi kupującymi są internauci między 26. a 35. rokiem życia, zamieszkali w dużych miastach.

  • Iza 2011-06-07 22:15:24

    Bzdura. Jestem osobą mało zamożną. Żyję z dzieckiem leżącym z najniższej emerytury i jej renty socjalnej.Wcześniej odkładam środki na zakup. Zawsze planuję każdy zakup. Zwykle zamawiam więcej ,żeby na dłużej starczyło i żeby koszt przesyłki rozłożył się na jak najwięcej artykułów. Oczywiści porównuję ceny w internecie i patrzę na koszta przesyłki. Tam gdzie są do przyjęcia zamawiam systematycznie, tam gdzie zawyżone nie zamawiam wcale.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13077

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA