PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wiosną ruszy sklep internetowy Reserved

Autor: PAP 9 listopada 2012 14:01

Na wiosnę 2013 r. LPP zaplanowało otwarcie sklepu internetowego Reserved. W drugiej kolejności, ale także w przyszłym roku, ma zostać uruchomiona internetowa sprzedaż nowej marki, Sinsay. Grupa oczekuje, że za kilka lat sprzedaż on-line będzie stanowiła 5-10 proc. przychodów ogółem - poinformował wiceprezes LPP, Dariusz Pachla.

"W marcu ruszy sklep internetowy Reserved. Projekt przygotowujemy od około roku, angażujemy w to sporo środków, bo drogie są stosowane w tym przypadku rozwiązania. Ponadto budujemy na ten cel studio fotograficzne, korzystamy też ze współpracy z międzynarodowymi doradcami. Inwestycja pochłonie kilka milionów złotych" - powiedział dziennikarzom Pachla.

"W drugiej kolejności uruchomimy sklep internetowy Sinsay. Będzie to nasza nowa marka, więc chcemy w ten sposób wesprzeć jej rozwój. Ponieważ rozwiązanie będzie już gotowe, dzięki uruchomieniu sprzedaży internetowej Reserved, to ten projekt także powinien ruszyć 2013 r." - dodał.

Pytany o to, jakich przychodów spodziewa się LPP z tytułu sprzedaży w sklepach internetowych, wiceprezes odpowiedział: "myślę, że 5-10 proc. to kwestia tylko kilku lat. Oczywiście dopiero z czasem przekonamy się, w jakiej części sprzedaż internetowa i tradycyjna się kanibalizują".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane