REKLAMA
REKLAMA

Wirtualne zniżki na serwisach zakupów grupowych

Autor: Dziennik Gazeta Prawna 30 maja 2011 12:37

Wabiąc użytkowników, serwisy pozwalające na dokonywanie tańszych zakupów prześcigają się w jak największych upustach. Problem w tym, że część z nich to zwyczajne oszustwo, bo rabaty są wyłącznie wirtualne - ostrzega Dziennik Gazeta Prawna.

REKLAMA

Na rynku zakupów grupowych panuje coraz większa konkurencja, więc aby przyciągnąć klienta, serwisy chwalą się potężnymi zniżkami. Jednak nie zawsze 70- czy 90-proc. rabat jest możliwy do uzyskania, więc pojawiają się oferty naciągające klientów.

Serwisy bronią się, twierdząc, że takie wpadki należą do rzadkości. Jednak internauci zaczęli się nawzajem ostrzegać przed podejrzanymi ofertami.

Jak pisze "DGP", z badania przeprowadzonego przez GoDealla.pl wynika, że co piąty przedsiębiorca nie zdecydowałby się na zakupy grupowe ponownie. Jednym z powodów takiej decyzji było przekonanie, że tego typu forma promocji okazała się dobra, ale tylko jako jednorazowe działanie, a co czwarty przedsiębiorca źle ocenia współpracę z przedstawicielami serwisów zakupów grupowych. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12133

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA