Zakupy w rytmie Tango!

Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Wanzl Sp. z o.o 25 września 2013 12:07

Zakupy w rytmie Tango!

Wąski, kompaktowy i na czasie: nowy wózek sklepowy z tworzywa sztucznego Tango City firmy Wanzl jest idealnym towarzyszem zakupów w mniejszych sklepach.

Wpada w oko

Elegancki antracytowy kosz modnie kontrastuje ze świeżymi, soczystymi kolorami dodatków – klapy wózka oraz rączki - sprawiając, że model przyciąga uwagę klienta w każdym markecie.

75 litrów

Dzięki pojemności kosza wynoszącej 75 litrów model ten jest idealny nie małe i szybkie zakupy. Zwężony kształt wózka (tylko 50 cm) jest dopasowany do nowoczesnych miejskich marketów lub mniejszych sklepów o ograniczonej ilości miejsca. Dwa wózki bez trudu mijają się w wąskich przejściach. Bardzo zwrotny, a przy tym wygodny w prowadzeniu.

Plaster miodu

Kosz z tworzywa sztucznego w kształcie plastra miodu to nie tylko interesujący design, lecz również gwarancja odpowiedniej wytrzymałości konstrukcji, bezpieczeństwo użytkowania oraz niewielka waga wózka (tylko 13 kg). Kosz z tworzywa sztucznego jest w 100% kompatybilny z technologią RFID.

Wszystko, co potrzebne

Wózek sklepowy Tango City marki Wanzl jest seryjnie wyposażony w wiele praktycznych elementów.

- Oryginalne kółka Wanzl - długowieczne, zwrotne i ciche (nawet na nierównej powierzchni na parkingu)

- Niski poziom hałasu, jaki generuje wózek Tango City to korzyść zarówno dla klientów, pracowników oraz okolicznych mieszkańców.

- Siedzonko dla dziecka można wykorzystywać na dwa sposoby: można tu bezpiecznie i wygodnie przewozić dzieci, ale wystarczy podnieść klapkę by otrzymać dodatkową półkę na drobne artykuły.

- Rączka z wbudowanym automatem na monety "Promobox S Grip" oraz dużą powierzchnią reklamową i praktycznym zaciskiem na listę zakupów.

- Dodatkowa półka na zgrzewki z napojami (opcja). Taką półkę można zamontować w późniejszym czasie.

Więcej informacji:
Wanzl Sp. z o.o.
Tel. 22 739 50 00,
sprzedaz@wanzl.pl
www.wanzl.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane