Zakupy z Lokalnyrolnik.pl odbierzesz w Organic Coffee

www.portalspozywczy.pl 12 stycznia 2017 13:23

W Organic Coffee Miasteczko Wilanów można skorzystać z platformy zakupowej LokalnyRolnik.pl – zamówione online produkty dostarczane będą do kawiarni, a stamtąd obierane przez klientów. To kolejny lokal pod tym szyldem, w którym pojawia się Lokalny Rolnik.

– Współpracę z Lokalnym Rolnikiem nawiązaliśmy po raz pierwszy ponad rok temu – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Ewelina Błaszczyk, pomysłodawczyni i współwłaścicielka sieci Organic Coffee. Pierwszą kawiarnią, w której pojawiła się możliwość odbierania zakupów z platformy lokalnyrolnik.pl był lokal na ul. Pięknej, w Śródmieściu. Pozostałe punkty to kawiarnie na ul. Żaryna 5 (Mokotów) i na ul. Grochowskiej (Praga). Teraz dołączył do nich lokal w Wilanowie.

Jak mówi współwłaścicielka sieci, platformę lokalnyrolnik.pl oraz sieć kawiarni Organic Coffee & more łączy przede wszystkim wspólna idea: – Misją obu firm jest propagowanie zdrowej żywności i stylu życia, ale przede wszystkim uzyskanie szerszego dostępu do ekologicznej i naturalnej żywności, niepryskanych warzyw i owoców, świeżego nabiału. Znam założycielkę platformy, p. Sylwię, i znam historię powstania Lokalnego Rolnika. Co więcej, zawsze przy rozmowach ze swoimi franczyzobiorcami wspominamy o możliwości założenia grupy zakupowej w każdej kawiarni i namawiamy do tego, co, jak widać, się sprawdza – komentuje Ewelina Błaszczyk.

Niedawno sieć wprowadziła również do niektórych lokali minisklepy z produktami stosowanymi do przygotowania potraw i napojów w lokalach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane