REKLAMA
REKLAMA

Zawieszono obrót akcjami A.pl

Autor: www.dlahandlu.pl 26 października 2012 10:35

Zarząd Giełdy postanowił zawiesić obrót akcjami spółki A.pl Internet na rynku NewConnect. Spółka zadebiutowała na giełdzie w grudniu ubiegłego roku.

REKLAMA
- Zarząd Giełdy postanawia zawiesić obrót akcjami spółki A.PL INTERNET S.A.w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect od dnia 26 października 2012 r. do końca dnia następującego po dniu, w którym w trybie i na warunkach obowiązujących na rynku NewConnect zostanie przekazana do publicznej wiadomości informacja o powołaniu zarządu tej spółki - napisano w komunikacie.

W okresie zawieszenia obrotu zlecenia maklerskie na akcje spółki mogą być przyjmowane, anulowane i modyfikowane.

We wrześniu bieżącego roku spółka złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej. Firma podała, że podstawą do złożenia wniosku jest brak wystarczających środków finansowych na dalszą działalność. Istotnym elementem wpływającym na złożenie wniosku o upadłość likwidacyjną był brak decyzji w sprawie konwersji zadłużenia wobec Bomi SA na akcje spółki, pomimo podjętych uchwał o podwyższeniu kapitału w lipcu 2012 r. Brak tej decyzji blokował rozmowy z innymi inwestorami oraz podmiotami w branży. Kilka dni wcześniej Radosław Celiński złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki A.pl Internet S.A .  

 

 

  • kosoń 2012-10-26 21:52:17

    Bomi trupem i ciągnie na dno innych. Zastanawiam się kiedy BOMI wyleci z Warszawskiego Klifu

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA