Zmiana na polskim rynku płatności internetowych

Autor: www.dlahandlu.pl 25 sierpnia 2011 09:58

Po wakacjach system Platnosci.pl będzie funkcjonował pod nową nazwą - PayU. Zmiana nazwy to wynik trwającego od czerwca procesu rebrandingu i jeden z elementów realizowanej, dla całej Grupy PayU, strategii wizerunkowej.

- Naszym celem jest stworzenie silnej międzynarodowej marki. Chcemy, aby wszystkie podmioty w naszej grupie zajmujące się płatnościami internetowymi, działały na całym świecie pod jednym szyldem - mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU.

Przekształcenie Platnosci.pl w PayU odbędzie się bardzo płynnie. Sklepy internetowe i ich klienci nie odczują bezpośrednio zmian, ponadto w kolejnych miesiącach zostaną wprowadzone nowe funkcjonalności, już pod nazwą PayU. - Będą to usługi, których żaden polski operator płatności internetowych w tej chwili nie oferuje - zapewnia Marcin Jabłoński.

 

Grupa PayU obecna jest już w kilku krajach w Europie (Polska, Rumunia, Czechy, Węgry.) W najbliższych miesiącach uruchomi swoje usługi na kolejnych rynkach.

W Polsce PayU ma blisko 35 proc. udział w rynku płatności internetowych, jest m.in. operatorem systemu Platnosci.pl, a także usługi Płacę z Allegro, dedykowanej użytkownikom tej platformy aukcyjnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane