PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Znany serwis zakupowy pod lupą prokuratury

Autor: Gazeta Wyborcza 4 listopada 2012 14:45

Według szacunków prokuratury ponad tysiąc osób mogło zostać poszkodowanych przez istniejący od września serwis zakupowy - czytamy w "Gazecie Wyborczej".


Serwis 66procent zadebiutował w polskim internecie z wielkim hukiem. Reklamował się na największych polskich portalach, a jego twarzą została Natalia Siwiec. Serwis oferuje produkty luksusowych marek w bardzo niskich cenach, np. koszulkę Lacoste za 59 zł (w sklepie kosztuje 300 zł) czy za 179 zł płaszcz Zary (można kupić go w sklepie za 550 zł).
Jak to możliwe? Firma tłumaczy, że sprowadza ubrania prosto z fabryk w Azji, omijając wszelkich pośredników i marże. Nie zapewnia jednak, że ubrania są oryginalne. Według innych osób z branży jest to po prostu niemożliwe, gdyż wiele z tych towarów jest na rynku hurtowym po prostu niedostępnych w takim wyborze i asortymencie.
Największym problemem jest jednak to, że wiele osób nie dostało dotychczas zamówionych towarów. Firma tłumaczy to opóźnieniami i przesyłkami z zagranicy. Prokuratura potwierdza jednak, że sklep założyły te same osoby, które założyły serwis Piłka-sklep. Wiele osób zamówiło tam towar jeszcze podczas Euro 2012, do dziś jednak go nie otrzymało.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9931

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane