PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

• df 2017-11-25 20:12:04

Do :traktorman: tiaaaa dostawca sie znalał, buhahaha, pewnie gimbaza z meszkiem pod noskiem, hehehe

• PreczZNazistami 2017-04-07 02:05:38

Artykuł jak to na poziom anonima przystało brednie i fantazje nic więcej. Darowiznę nie pożyczkę Schwarz dostał na rozwój w EC a konkretnie eliminację lokalnych sieci handlowych, marginalizację lokalnych producentów i dostawców, każde inne zdania typu tania żywność i praca dla Polaków to brednie i propaganda. Każdy kto widział jakie ścierwo robiące za żywność sprzedaje Schwarz w Polsce (mowa o wędlinach i mięsach )jedzeniem tego nie nazwie.

• D 2017-03-29 08:24:50

Jak nie Pomorze to Mazowsze.

• hitla 2017-03-28 21:27:58

Zróbcie mnie Premierem a nawet im wtedy Bank Światowy nie pomorze.

• Gute Nacht 2017-03-28 21:11:13

A do kogo te pretensje ?? Pytam się !! Przecież my nie mamy nic do gadania !! Polski już dawno nie ma ! . Kto nami rządzi ?? No raczej nie Polak .

• Jaro/kot 2017-03-28 21:06:03

Polska to najgłupszy naród na Świecie jaki istnieje ! Tak twierdził mój dziadek i ja także mam takie zdanie. Dawniej Szwaby do nas strzelali teraz robią to w białych rękawiczkach i krawatach. Dobranoc Szwaby na noc.

• FMCg 2017-03-26 00:05:22

PK, Rossmann płaci w terminie jak i również rozlicza podatki w Polsce. Dlaczego kłamiesz?

• traktorman 2017-03-24 23:43:58

PK jak to mówią wd.. byłeś g... widziałeś, jestem dostawcą i akurat Kaufland jako jeden z nielicznych odbiorców szybko rozlicza swoje zobowiązania, co przekłada się pozytywnie na płynność finansową mojej firmy. Biedronka to już inna bajka, ale płaci i to jest też ważne w dobie upadającej Almy

• Matiu 2017-03-24 20:09:52

No i szto? Eta nic takowe. Dają się doić Polacy z podatków to niemiaszek doi. A ta krowa ma duże cycki...

• adm 2017-03-24 15:30:13

a Kaufland nawet podatków nie płaci w Polsce, podobnie Lidl...to polscy właściciele sklepów powalczą z Hansem! to sie nazywa ekspansja niemiecka na Polskę, tym razem bezkrwawo będą przejmować. A może by tak bojkocik niemieckich grajdołów w Polsce?

• PK 2017-03-24 13:01:50

SKANDAL! Szwarc tak samo jak Jeronimo czy Rossmann, prowadzi działalność w FMCG tylko pozorowanie - największy zarobek jest na odroczonych terminach zapłaty. EBOR oczywiście jest tylko częścią światka banksterskiego, a to banki obsługują te kantory - jest ryzyko, że drobni całej tej nadbudowy banksterskiej nie potrzebują, więc wspierają - na oczach UE, która rzekoma zabrania dotowania - gigantów. SKANDAL powtarzam - oczywiście giganci trzymają kasę (od dostawców!!!) w tych bankach. Jakie są terminy i warunki dostaw, wypadałoby to upublicznić? Przecież to jest dokładna odwrotność traktatowych zasad wolnego rynku. Majstersztyk! Oczywiście (p)osłowie nie mogą o tym wiedzieć. Oni zajmują się od pół roku aptekarzami, a od roku "zakazują" handlu w niedzielę (pewnie stanie na 2 niedzielach miesięcznie pod płaszczykiem ochrony pracownika - tymczasem już dziś są 2/4 teoretycznie wolne - decyzja godna Piłata, ale Bóg patrzy i socjalistów żoliborskich rozliczy, oj rozliczy).

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

• Max

26,60

• Śr

18,02

• Min

13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662