PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

• Pracodawca 2018-01-18 18:38:10

Najgłośniej przeciwko zakazowi krzyczą ci którzy w piątek o 15 zaczynają już prawie 3 dniowy weekend!

• pracuś 2018-01-17 19:51:12

eksperci najpierw niech się dobrze zorientują a potem wypowiadają, jak mogę mniej zarobić -bo będę miała niedzielę wolną;umowy są tak skonfigurowane że nie ważne czy pracuję 3 niedzielę czy żadną ,wszystkie soboty czy żadną,płaca jest zasadnicza, to nie budżetówka.zamiast mieć tzw.stały dzień wolny np środa -to będzie niedziela ,piszą takie bzdury a potem słuchamy od klientów że zachciało nam się wolnych niedziel to nas wywalą albo o ile to mniej zarobimy.

• SKLEP 2018-01-17 10:33:54

Niestety nikt nie mówi o zmianie przyzwyczajeń klienta . Po zamknięciu sklepów w niedzielę Polacy nauczą się robić zakupy na kilka dni. Jeżeli na większe zakupy to do hipera albo dyskontu więc najwięcej stracą na tym mniejsze sklepy bo w sobotę nie nadrobią niedzielnych obrtów.

• PLpracodawca 2018-01-16 16:52:48

Dziwne te analizy i założenia...Rok 2017 był odczuwalny dla Przedsiębiorców jako rok pracownika, którego i brakowało, a jeśli już się pojawiał to był drogi i chimeryczny, więc o czym tutaj mowa.Dla mnie, jako polskiego Przedsiębiorcy,to przynosi pewną nadzieję, a dla większości pracowników - czas wolny, którego większość ludzi potrzebuje...U nas niechęć pracowników do pracy w soboty jest spora i wcale nie chodzi im o zarobki. Są u nas i nie chcą iść do "sieciówek", bo chcą mieć życie osobiste, rodzinne i mieć możliwość zrobienia zakupów.

• EdBer 2018-01-16 09:41:53

Co z bzdura z tym spadkiem zatrudnienia!

Zamiast w niedziele klienci zrobią zakupy w innym dniu co wiąże się z zwiększeniem zatrudnienia obsługi sklepów.

Mam 100 zł na zakupy to czy w niedzielę czy w inny dzień i tak trafia do handlowców.

• Patryiota 2018-01-15 17:59:41

Wśród 10 najpopularniejszych sieci handlowych w naszym kraju nie ma żadnej z polskim kapitałem

• Rafix1983 2018-01-15 15:36:03

Wypowiedziały się dwie sieci, gdzie na zmianie wliczając kierownika sklepu jest 3-4 osoby, już dziś wyzysk jest maksymalny, kogo mieliby zwolić. Duże hipermarkety milczą, bo głowy polecą... choć ja nie widzę tutaj winy po stronie sklepu. Jak z około 2% profitu zostanie się 1,9 - 1,8 to trzeba będzie ratować zysk, żeby przetrwać, bo jak upadną to nie 40 a 100 ludzi pojawi się na rynku pracy. Trzeba przetrwać pewnie z rok do zniesienia zakazu tak jak na Węgrzech.

• Konsument 2018-01-15 15:13:45

Komuniści z ,,S,, oraz rząd nie są w stanie zrozumieć tego co się wydarzy, muszą to poczuć na własnej skórze. Rząd ból próbuje zniwelować czasem, stopniowym wprowadzeniem zakazu.

• Amper 2018-01-15 10:12:53

"Przedstawiciele branży handlowej są zgodni co do tego, że ograniczenie handlu w niedziele wpłynie negatywnie na polską gospodarkę"

Szczegolnie, ze przedstawiciele branży handlowej pochodza z zachodu i zyski sieci handlowych sa transferowane za granice.

Jest o co walczyc. A Polacy niech im kase nabijaja, pracujac w niedziele. Dlaczego nie wprowadzili handlu w niedziele w NIemczech, jak to takie blogoslawne ?

• konsument 2018-01-13 13:36:28

Nie zdziwie sie, jak w soboty polowa kas bedzie pusta, bo nikt nie pomysli o tym, ze tlumy ludzi beda zmuszone robic zakupy na ostatnia chwile w sobote! Kas samoobslugowych jak na lekarstwo, wiele kas nieobsadzonych a potem zdziwienie bedzie, ze klienci zaczna uciekac do sklepow INTERNETOWYCH.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane